سخنگوی جمعیت خدمتگزاران امام رضا(ع) گفت: ۱۴ تا ۲۴ مرداد ماه همزمان با دهه کرامت کاروان زائران پیاده امام رضا(ع) از شهرهای مختلف کشور به مشهد مقدس مشرف می‌شوند.

به گزارش ثامن پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم حسین رضایی اظهار داشت: کاروان زائران پیاده از شهرهای بافق  یزد، علی‌آباد‌کتول، قم، گنبد، تربت حیدریه، فریمان، بجستان، سرخس، کاشمر و نیشابور همزمان با دهه کرامت به مشهد مقدس مشرف می‌شوند.

وی افزود:پایگاه جمعیت خدمتگزاران امام رضا(ع) در شهرستان نیشابور نیز آماده ثبت نام از زائران پیاده است و علاقمندان می‌توانند یکم تا 15مرداد ماه به نیشابور خیابان امام خمینی 11دارالقرآن علی ابن موسی الرضا(ع) مراجعه کنند و یا با شماره 42225060 تماس بگیرند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران امام رضا(ع) تصریح کرد: ظرفیت کاروان نیشابور 1500 نفر؛ ضمن اینکه خدمات بین راهی رایگان است.

وی خاطرنشان کرد: کاروان زائران پیاده بافق که 18تیرماه عازم مشهد شده اند 150 نفر هستند و امروز به شهر طبس رسیده‌اند و در مدت 28 روز هزارو 18متر راه طی می‌کنند و 14 مرداد ماه وارد مشهد می‌شوند.

رضایی اظهارداشت: سال گذشته همزمان با ایام ولادت امام رضا(ع) دو هزار و 250 زائر پیاده به مشهد مشرف شدند و 268هزارو 527 نفر نیز همزمان باشهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس مشرف شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: