135 دانش‌آموز دختر پایه ششم تا دهم مناطق محروم سیستان و بلوچستان به حرم مطهر علی بن موسی‌الرضا‌(ع) مشرف شدند

به گزارش قامن پرس به نقل از فارس ، سرپرست گروه اعزام از تشرف 135 دانش‌آموز دختر مناطق محروم سیستان و بلوچستان به حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: این تشرف به همت دفتر آیت‌الله سیستانی و با کمک خیران و همچنین مساعدت آستان قدس رضوی انجام‌شده و در مرحله بعدی، جمعی از دانش‌آموزان پسر مناطق محروم سیستان و بلوچستان به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند.

احمدرضا کرمی فعالیت‌های فرهنگی و اعتقادی و بررسی‌های درمانی و بهداشتی را از برنامه‌های این سفر برای دانش‌آموزان عنوان کرد و افزود: این تشرف دومین تشرف گروهی دانش‌آموزان مناطق محروم کشور به حرم مطهر رضوی است که توسط دفتر آیت‌الله سیستانی برنامه‌ریزی‌شده و پیش‌ازاین در مرحله اول، 100 دانش‌آموز به همراه 20 مربی از مناطق محروم استان هرمزگان به بارگاه امام علی بن موسی‌الرضا (ع) مشرف شدند.

وی با اشاره به تأثیرات مثبت زیارت، تصریح کرد: برقراری ارتباط عاطفی نوجوانان با ائمه معصومین (ع)، آنان را از لغزش‌ها و آسیب‌ها حفظ می‌کند و دانش‌آموزان با بهره‌گیری از آموزه‌های اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) می‌توانند مسیر صحیح زندگی را انتخاب کنند.

دانش‌آموزان محروم استان سیستان و بلوچستان پس از استفاده از برنامه‌های فرهنگی تدارک دیده‌شده در این تشرف، میهمان سفره با برکت امام رضا علیه‌السلام شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: