امروز بعد از 37 سال بسیج کردن این همه مردم انقلابی و وطن دوست کار ساده ای نیست و من بسیار رشک می برم چطور یک جمهوری اسلامی در آستانه سی و هشتمین سال این طور پیرو دارد.

به گزارش ثامن پرس، تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان که شب گذشته در محل تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار کرد: دهه فجر امسال با یاد حضرت زهرا (س) رقم خورده است. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی عنوان کرد: یکی از شاخص هایی که دشمن به آن توجه دارد مراسم دهه فجر و میزان حضور مردم در این مراسم  است به طوری که حضور میلیونی مردم ایران باعث یاس و ناامیدی دشمنان و نقطه امید ی برای دوستداران انقلاب می باشد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ انقلاب و خیزش هایی با این مراسم شباهت ندارد و این مراسم چنان گرم و با ذوق  و شور برگزار می شود که انگار اولین سالگرد انقلاب اسلامی است و این مراسم نقطه وحدت انسجام ملی محسوب می شود.

وی یادآور شد: امروز بعد از 37 سال بسیج کردن این همه مردم انقلابی و وطن دوست کار ساده ای نیست و من بسیار رشک می برم چطور یک جمهوری اسلامی در آستانه سی و هشتمین سال این طور پیرو دارد.تولیت آستان قدس رضوی اذعان داشت: در شرایط خاص هستیم و بعد از عهدشکنی آمریکا به نظر من باید به توانمندی خودمان اتکا کنیم.

وی بر توجه به نسل جوان تاکید کرد و افزود: خیلی از جوانان ما روزهای جنگ و انقلاب نبودند توجه به این قشر امری اجتناب ناپذیر است و به نظر من مقام معظم رهبری بسیاری از مفاهیم را مفهوم سازی می کنند و انتقال مفهوم نو خیلی اثربخش است. به گزارش خراسان رضوی حجت الاسلام والمسلمین سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم درباره نحوه برگزاری مراسم دهه فجر مطالبی ایراد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: