امروز بعد از 37 سال بسیج کردن این همه مردم انقلابی و وطن دوست کار ساده ای نیست و من بسیار رشک می برم چطور یک جمهوری اسلامی در آستانه سی و هشتمین سال این طور پیرو دارد.

به گزارش ثامن پرس، تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان که شب گذشته در محل تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار کرد: دهه فجر امسال با یاد حضرت زهرا (س) رقم خورده است. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی عنوان کرد: یکی از شاخص هایی که دشمن به آن توجه دارد مراسم دهه فجر و میزان حضور مردم در این مراسم  است به طوری که حضور میلیونی مردم ایران باعث یاس و ناامیدی دشمنان و نقطه امید ی برای دوستداران انقلاب می باشد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ انقلاب و خیزش هایی با این مراسم شباهت ندارد و این مراسم چنان گرم و با ذوق  و شور برگزار می شود که انگار اولین سالگرد انقلاب اسلامی است و این مراسم نقطه وحدت انسجام ملی محسوب می شود.

وی یادآور شد: امروز بعد از 37 سال بسیج کردن این همه مردم انقلابی و وطن دوست کار ساده ای نیست و من بسیار رشک می برم چطور یک جمهوری اسلامی در آستانه سی و هشتمین سال این طور پیرو دارد.تولیت آستان قدس رضوی اذعان داشت: در شرایط خاص هستیم و بعد از عهدشکنی آمریکا به نظر من باید به توانمندی خودمان اتکا کنیم.

وی بر توجه به نسل جوان تاکید کرد و افزود: خیلی از جوانان ما روزهای جنگ و انقلاب نبودند توجه به این قشر امری اجتناب ناپذیر است و به نظر من مقام معظم رهبری بسیاری از مفاهیم را مفهوم سازی می کنند و انتقال مفهوم نو خیلی اثربخش است. به گزارش خراسان رضوی حجت الاسلام والمسلمین سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم درباره نحوه برگزاری مراسم دهه فجر مطالبی ایراد کرد.