معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: طرح توقیف موتور سیکلت سواران مزاحم با آغاز سال جدید اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،ذبیح الله میلانلو ظهر در نشست خبری استقبال از بهار سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد که در پایانه امام رضا (ع) برگزار شد، اظهار کرد: طرح توقیف موتور سیکلت سواران مزاحم را در دستور کار خود قرار داده ایم تا اجازه ندهیم در ایام نوروز کوچکترین آسیبی به آرامش شهروندان وارد شود.

وی افزود: نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه مدتی است که فعالیت های خود را برای استقبال از بهار شروع و دامنه اقدامات خود را گسترده تر کرده است. برای سال جدید پلیس در مکان هایی که بیشترین حجم حضور زائران را دارند فعالیت بیشتری خواهد داشت.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: برای ایام نوروز ۲۷ ایستگاه ثابت و ۶۸ ایستگاه سیار پیش بینی شده است . همچنین برای حل مشکلات ارتباطی شهروندان ۵ خط به خطوط ارتباطی ۱۱۰ افزوده شده است.

وی ادامه داد:  به منظور تامین رفاه و امنیت مسافران  نوروزی در بیش از ۱۰۰ نقطه شهرستان های خراسان رضوی گشت های انتظامی مستقر خواهند بود.

میلانلو با اشاره به بحث پیشگیری از وقوع سرقت به شهروندان توصیه کرد: با توجه به اینکه در ایام نوروز سفرهای زیادی صورت می گیرد و منازل زیادی در شهرها خالی می ماند از همه مسافران تقاضا می کنیم تا مسائل ایمنی را رعایت کنند.

 

 

به نقل از مهر

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: