فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف بیش از 38 کیلوگرم مواد مخدر و 10 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، سردار ماشالله جان‌نثار از کشف بیش از 38 کیلو گرم مواد مخدر و  10 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد و گفت: درراستای برخورد با قاچاقچیان و جلوگیری از خروج سرمایه ملی از کشور، مرزبانان این فرماندهی در ایست و بازرسی هنگ تایباد موفق به‌کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق از خودروهای عبوری شدند.

 فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان کرد: مرزبانان این استان طی 48 ساعت گذشته با ایجاد گشت‌های مستمر و تنگ کردن عرصه فعالیت قاچاقچیان، به‌هنگام بازرسی خودروهای ترانزیتی موفق شدند 10 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش 696 میلیون و 580 هزار ریال سوخت قاچاق کشف کنند.

وی از کشف مقادیری مواد افیونی در پست کنترل و مراقب هنگ تایباد خبر داد و عنوان کرد: در راستای کنترل خودروهای ورودی  و خروجی از کشور، مرزبانان هنگ تایباد مستقر در پست کنترل و مراقبت 17 شهریور یک دستگاه خودروی تریلی را متوقف و در بازرسی از آن  38 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده و شیشه که به‌طرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کردند.

وی تصریح کرد: مرزبانان ضمن توقیف خودرو، راننده آن را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

جان‌نثار ضمن قدردانی از تلاش‌های مرزبانان عنوان کرد: مرزبانان خراسان رضوی با جدیت و هوشیاری، شبانه‌روز تلاش می‌کنند و اجازه نمی‌دهند تا قاچاقچیان بتوانند نقشه‌های شوم خود را در مرزهای این استان عملی کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: