فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: فردی که با ترفند فروش آپارتمان اقدام به 30 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده در مشهد است دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، فرماندهی انتظامی خراسان رضوی روز شنبه به نقل از سردار محمد کاظم تقوی گزارش داد: در پی اعلام شکایت چند نفر از شهروندان مشهدی مبنی بر این که فردی با ترفند شیادانه فروش آپارتمان از آنان کلاهبرداری کرده موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بررسی پلیسی نشان داد متهم پرونده از هر طعمه خود مبلغ یک میلیارد ریال به عنوان پیش پرداخت فروش آپارتمان دریافت کرده و پس از آن فراری شده بود. کارآگاهان پس از چند روز کار گسترده محل اختفاء متهم اصلی را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: متهم در بازجویی به ارتکاب بزه انتسابی اعتراف کر. تاکنون 24 شهروند برای پیگیری شکایت خود از متهم به پلیس آگاهی مراجعه کرده اند و با برآوردهای به عمل آمده این فرد 30 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده لذا تحقیقات همچنان ادامه دارد.

* رد پای 11 فقره سرقت با شلیک هوایی

فرمانده انتظامی مشهد نیز از وقوع تیراندازی هوایی در بلوار لادن این شهر و کشف آثار 11 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: در پی گزارش سرقتهای سریالی وسائل داخل خودرو در محدوده بلوار لادن و بلوار پیروزی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و گروهی از کلانتری 36 در این عملیات به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک شده و آن را تحت نظر قرار داد.

وی ادامه داد: هنگامی که دو سرنشین خودرو قصد سرقت داشتند پلیس برای دستگیری آنها وارد عمل اما متهمان متورای شدند. ماموران نیز با رعایت قانون بکارگیری سلاح و تیراندازی هوایی خودرو را متوقف کردند ولی سارقان با استفاده از تاریکی شب پا به فرار گذاشتند. در بازرسی از خودرو متهمان آثار 11 فقره سرقت کشف شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: