کاربران با هشتگ #الیمن_مظلومیة_وانتصار در توییتر از مظلومیت یمن نوشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،  یمن بیش از سه سال و نیم است که در جریان نبرد با ائتلافی نظامی به سرکردگی عربستان سعودی در حال مبارزه است. در حال حاضر یمنی‌ها محاصره هستند و امکان کمک‌رسانی به آن‌ها وجود ندارد. آل سعود از طرفی مردم یمن را از غذا، دارو و ملزومات حیاتی محروم کرده است و از سوی دیگر با قوی‌ترین و بدترین نوع سلاح‌ها به کشتار آن‌ها می‌پردازد.

برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل متحد اعلام کرده است: «در حال حاضر یمن درگیر بزرگ‌ترین بحران گرسنگی در جهان است. بر اساس اخبار منتشر شده میلیون‌ها تن از یمنی‌ها در آستانه قحطی‌زدگی قرار گرفتند و بنا بر پیش‌بینی‌ها این شرایط روز به روز بدتر خواهد شد».

با این حال کاربران از زمان شروع تهاجم آل سعود به یمن و کشتار مردم، کودکان،زنان و مردان مظلوم یمنی همواره در فضای مجازی خصوصا در توییتر به جهت حمایت از مردم مظلوم یمن مراتب همدردی خود را اعلام کردند تا به نوعی صدای یمن مظلوم به مدعیان حقوق بشر در دنیا مخابره شود.

نکته قابل توجه این است، از شب گذشته در توییتر حرکت جدیدی از کاربران به منظور حمایت از مردم مظلوم یمن شکل گرفته است، طبق رصد های به عمل آمده، کاربران با درج هشتگ های #الیمن_مظلومیة_وانتصار و yamenchildrensday# در قالب پست های بی شمار از مظلومیت مردم یمن نوشتند.

لازم به ذکر است، این روزها با وجود تهاجم همه جانبه آل سعود به یمن، قحطی فراوانی در این کشور شکل گرفته است و کودکان یمنی بسیاری از دنیا رفته اند و یا در آستانه مرگ قرار دارند.

45847067_211669429754326_6064323741897342771_n

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: