6 هزار دانش آموز کاشمری از سرویس مدرسه استفاده می کنند.

به گزارش ثامن پرس؛ سعید چیتی مسئول کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفتگویی با اشاره به ساماندهی سرویس های مدارس اظهار داشت: سال تحصیلی گذشته با تدابیر به کار گرفته شده شاهد رضایت ۹۰ درصدی اولیا و دانش آموزان از سرویس های مدارس بودیم ضمن اینکه خوشبختانه طی سال تحصیلی گذشته هیچ گونه تصادفی در سرویس های مدارس کاشمر اتفاق نیفتاد.

وی با بیان اینکه همکاری و مشارکت والدین، دانش آموزان و مدیران مدارس، شرط موفقیت ساماندهی سرویس های مدارس است گفت: به منظور ساماندهی، شناسایی و نظارت مستمر بر رانندگان سرویس های مدارس، ۵ شرکت مورد تأیید اقدام به ثبت نام رانندگان کرده و برای تمامی آن ها پرونده تشکیل داده اند.

مسئول کمیسیون حمل و نقل شورای شهر کاشمر با اعلام اینکه حدود ۶ هزار دانش آموز کاشمری از سرویس مدرسه استفاده می کنند خاطرنشان کرد: ۴۹۰ راننده شامل ۷۵ راننده مینی بوس، ۱۵۰ راننده تاکسی درون شهری، ۲۰۰ راننده آژانس و ۶۵ راننده خانم کار جابجایی دانش آموزان را در طول سال تحصیلی بر عهده خواهند داشت.

چیتی همچنین از لزوم نصب برچسب سرویس مدرسه برای تمامی این ۴۹۰ خودرو خبر داد و تصریح کرد: تمامی برچسب های مورد نیاز آماده است و همه رانندگان باید آن را نصب کنند در غیر این صورت، با برخورد و جریمه پلیس راهنمایی و رانندگی مواجه شده که مسئولیت آن بر عهده خودشان است.

وی تأکید کرد: فعالیت واحدهای نظارتی سرویس مدارس هم زمان با شروع مهر آغاز می شود و در صورت گزارشی مبنی بر تخلف سرویس ها، به کمیته انضباطی ارجاع خواهند شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: