تماشای بازی تیم‌های سپاهان و پدیده مشهد رایگان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از سایت باشگاه سپاهان, حمید باقری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان گفت: رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به اوج حساسیت رسیده و تیم فوتبال سپاهان نیازمند حمایت هوادارانی است که در این هفته‌ها با حضور گسترده خودشان چه در استادیوم نقش جهان و چه در مسابقات خارج از خانه نقش مهمی در موفقیت‌های تیم ایفا کرده‌اند. به همین خاطر و در راستای کمک هر چه بیشتر به هوادارانی که تحت هر شرایطی تیم محبوبشان را تنها نگذاشته‌اند با پیشنهاد آقای تابش, مدیرعامل باشگاه سپاهان و موافقت هیئت مدیره این باشگاه تماشای بازی روز جمعه این هفته سپاهان و پدیده مشهد در هفته چهاردهم لیگ, رایگان اعلام شد تا هواداران طلایی‌پوش با حضور حداکثری در استادیوم نقش جهان یار دوازدهم تیم سپاهان باشند.

وی ادامه داد: از هواداران درخواست می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب زمان حضور خودشان در مسیرهای منتهی به استادیوم نقش جهان را تنظیم کنند تا شاهد ایجاد ترافیک در این مجموعه نباشیم.

 تیم فوتبال سپاهان ساعت 15:15 جمعه (نهم آذرماه) در جریان هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران میزبان پدیده مشهد خواهد بود.

گفتنی است، رایگان اعلام شدن تماشای این بازی برای حضور حداکثری هواداران سپاهان می‌تواند عزم این باشگاه را برای شکست تیم پدیده و تصاحب صدر جدول نشان دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: