در ادامه هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم پیام خراسان در یک دیدار پر حاشیه موفق به‌شکست سایپا تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال عصر امروز با انجام ۵ دیدار در نقاط مختلف کشور پیگیری شد. 

حضور پرشور هواداران مشهدی در قلعه عقاب‌ها 

عملکرد مطلوب پیام در کنار غیبت چند ساله نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر باعث شده تا هواداران مشهدی عطش زیادی برای دیدن بازی‌های نماینده استان در لیگ برتر داشته باشند از همین رو و با توجه به‌رایگان اعلام شدن این بازی استقبال بسیار خوبی از این بازی صورت گرفت تا جایی که حدود ۵۰ هوادار تیم پیام به‌دلیل تکمیل ظرفیت سالن مهران موفق به‌حضور در سالن نشدند.

ست اول سبقت پیام در امتیاز های پایانی

دو تیم ست اول را تا امتیازهای پایانی برابر دنبال کردند اما شاگردان قوچان‌نژاد در امتیازهای پایانی اختلاف خوبی ایجاد کردند و در پایان موفق شدند با نتیجه ۲۵ـ۲۱ سایپا را شکست دهند.

ست دوم بازگشت سایپا به‌بازی 

ست دوم سایپا شرایط بهتری داشت و از ابتدا بازی با ایجاد حاشیه امنیت کافی در امتیازها با مدیریت بازی موفق شد در پایان ست دوم با نتیجه ۲۵ـ۲۰ پیروز این ست باشد.

ست سوم پیام پیروز میدان 

ست سوم در حالی آغاز شد که هر تیم با کسب یک ست به‌دنبال فتح ست سوم و قطعی کردن حداقل یک امتیاز از این بازی بود و سرانجام شاگردان قوچان‌نژاد با نتیجه ۲۵ـ۲۳ برنده ست سوم بودند.

ست چهارم آغاز درگیری‌ها و حواشی 

پیام برای کسب امتیازات کامل بازی نیاز به‌برد در‌ ست چهارم داشت و از سوی دیگر سایپا دوست نداشت به‌راحتی بازی را واگذار کند.

دو تیم در ست چهارم برابر پیش رفتند اما بعد کسب امتیاز ۹ تیم سایپا حمزه زرینی با یک خوشحالی نامتعارف باعث تحریک بازیکنان پیام شد و بین زرینی و علوی بازیکن پیام درگیری به‌وجود آمد که دامنه این درگیری تا نیمکت دو تیم کشیده شد و داور دو بازیکن خاطی را با کارت قرمز جریمه کرد، بعد از چند دقیقه وقفه بازی به‌خاطر حواشی به‌وجود آمده دو تیم آماده شروع مجدد بازی بودند اما این‌بار بازی به‌خاطر اشتباه منشی بازی و اشتباه در مسئله چرخش بازیکنان باز هم دچار وقفه شد و برای بار دوم بازی بعد از یک وقفه طولانی پیگیری شد و در نهایت شاگردان پیمان اکبری موفق شدند با نتیجه ۲۸ـ۲۶ پیروز این ست باشند.

ست پنجم اوج هیجان در سالن مهران 

بعد از درگیری‌های ست چهارم ست پنجم بیشتر از حد معمول برای دو تیم جنبه حیثیتی به‌خود گرفت و بازیکنان دو تیم تمام توان خود را برای پیروزی در ست پنجم به‌کار گرفتند و پیام موفق شد در کنار حمایت هواداران مشهدی با نتیجه ۱۷ـ۱۵ فاتح این ست باشد تا در پایان یک بازی فنی و سراسر هیجان با نتیجه سه بر دو سایپا را با شکست بدرقه کند. 

با توجه به اینکه یک دیدار از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده است 

هم اکنون پیام با ۱۹ امتیاز در رتبه دوم جدول جایگاه خود را تثبیت کرد و سایپا با یک امتیاز از این دیدار با ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان و یزدان پناه دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال از نزدیک نظاره‌گر این دیدار بودند.

درگیری اتفاق زشت دیدار زیبای هفته

بعد از کسب امتیاز ۱۷ و پیروزی پیام در مجموع ست‌ها بازیکنان دو تیم به‌صورت فیزیکی با هم درگیر شدند که این موضوع با حضور ماموران انتظامی و حراست خاتمه پیدا کرد اما تصویری  زشت از دیدار جذاب دو تیم دز اذهان باقی ماند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: