فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، سردار ماشاءالله جان نثار گفت: در راستای برخورد با قاچاقچیان سوخت و جلوگیری از خروج سرمایه ملی از کشور، مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به‌کشف مقادیری سوخت قاچاق شدند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی افزود: مرزبانان خراسان رضوی با ایجاد گشت‌های مستمر و تنگ نمودن عرصه فعالیت قاچاقچیان، موفق شدند بیش از 33 هزار لیتر سوخت قاچاق به‌ارزش 2 میلیارد و 348 میلیون ریال را طی یک هفته کشف کند.

وی با تأکید بر اجرای منویات فرمانده معظم کل قوا(مدظله) اظهار کرد: مرزبانان این فرماندهی در پست کنترل و مراقبت مرزی هنگ تایباد با کنترل دقیق خودروهای ترانزیتی موفق شدند قاچاقچیان سوخت را شناسایی و از آنها 33 هزار و 546 لیتر سوخت قاچاق را کشف کند و ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع مربوطه شدند.

سردار جان‌نثار با قدردانی از همه همرزمان خود در نقاط مختلف مرزی که شبانه‌روز در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می‌کنند، بیان کرد: به‌احدی از قاچاقچیان اجازه نخواهیم داد تا سرمایه‌های ملی کشورمان را به‌خارج از مرزها انتقال بدهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: