دیدار پدیده و سپاهان می‌تواند با وجود شکستی که برای نماینده مشهد داشت اما یک نقطه عطف دوباره در این تیم برای ادامه لیگ باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برگزاری چند دیدار دنبال شد و هفته چهاردهم آن نیز به پایان رسید که در مهمترین دیدار سپاهان موفق شد با یک گل برابر پدیده خراسان به برتری برسد و صدرنشینی را از تیم مشهدی البته صرفا با تکیه بر تفاضل گل بهتر بگیرد.

پدیده دیروز هم با وجود آن که مهمان بود اما بازی چشم نواز و منطقی همیشگی خود را ارائه کرد و نشان داد برای تیمی که قرار است در قامت مدعی ظاهر شود مشهد و اصفهان و تهران تفاوتی ندارد و باید در تمامی بازی‌ها با نیت برد به میدان برود اما بهرحال چاشنی شانس دیروز خیلی همراه این تیم نبود و حتی گل سالم پدیده نیز آفساید اعلام شد تا پدیده دست خالی اصفهان را ترک کند.

بلافاصله بعد از شکست دیروز اما خبر رسید که گویا قرار است بازیکنان پدیده به دلیل بازی‌های خوب نیم فصل نخست که البته هنوز برای پدیده دو بازی دیگر از آن باقی مانده پاداش دریافت کنند؛ خبری امیدوارکننده که می‌تواند بیانگر این باشد که برای مسئولان استان پدیده این روزها دارای اهمیتی دیگر است.

پدیده باید همین رویه را ادامه دهد و از شکست دیروز نیز نومید نشود زیرا قرار نبود پدیده از ابتدا تا انتهای فصل را بدون شکست دنبال کند و تیم قهرمان نیز قطعا شکست می‌خورد اما دنیا برای پدیده به آخر نرسیده و باز هم می‌توانند با تکیه بر تماشاگران مشهدی و البته میزبانی بازی‌های حساس در نیم فصل دوم لیگ به کورس بازگردند.

پدیده در این فصل بمب روحیه بوده و یحیی نیز نشان داده به خوبی می‌داند که چطور باید تیم را دوباره روی غلتک بیندازد و البته نشان مهم این مسئله شکست در بازی نخست فصل بود که بلافاصله موتور پدیده را روشن کرد و آنها یکه تاز در صدر قرار گرفتند.

پدیده باید یک دیدار عقب افتاده بسیار حساس را برابر استقلال تهران در تهران برگزار کند؛ دیداری که تکلیف پدیده را حداقل برای نیم فصل نخست بسیار مشخص خواهد کرد و البته آنها دیدار دیگری نیز در مشهد دارند که باید از این دو دیدار باقیمانده حداکثر امتیازات را به نام خود ثبت کنند تا برای نیم فصل دوم همچنان امیدوار باقی بمانند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: