مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی گفت: همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب، نمایشگاهی درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب در تمام مدارس حوزه علمیه استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام مجید فاطمی ارفع درباره مهم‌ترین برنامه‌های بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی اظهار داشت:  باتوجه به مناسبت‌های مهم پیش رو از جمله 9 دی، ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت‌های متعددی را برای 6 ماهه دوم امسال برنامه‌ریزی کردیم که از آن جمله می‌توان به برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرت‌افزایی در تمام مدارس حوزه علمیه استان به مناسبت نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اشاره کرد.

وی افزود: چندین برنامه متمرکز نیز  با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان در سطح شهر مشهد را در نظر گرفتیم علاوه بر آن نمایشگاهی از دستاوردهای اردوهای جهادی بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی برای بازدید مردم، نخبگان و مسئولان همزمان با نهم دی ماه در مشهد دائر می‌شود.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی خاطرنشان کرد: 95 گروه جهادی بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی در سطح استان به فعالیت‌ها و ارائه خدمات فرهنگی و عمرانی می‌پردازند که در هر گروه به طور میانگین 25 تا 30 نفر خدمت‌رسانی می‌کنند.

فاطمی‌ ارفع درباره برنامه‌های بسیج طلاب خراسان رضوی در ایام دهه فجر تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی که در حرم مطهر رضوی داشتند فرمودند نسبت به گذشته و قبل از انقلاب روشنگری کنید. در این راستا همزمان با 40 سالگی انقلاب، نمایشگاهی درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب در تمام مدارس علمیه استان برگزار می‌شود که کارهای تولیدی و محصولات هنری و فرهنگی بسیار خوبی در این رابطه تهیه شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاده بر آنچه گفته شد، مدارس علمیه خراسان رضوی به طور خودجوش، اقدامات و برنامه‌های متعددی  را در نظر گرفتند و همچنین به لطف خدا در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شاهد حضور حداکثری طلاب، روحانیون و مردم خواهیم بود.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: