تیم فوتبال پدیده خراسان اگر می‌خواهد روند پدیده بودن خود را حفظ کند باید برای نیم فصل دوم خود را تقویت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، تیم فوتبال پدیده خراسان نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور را با حضور در رده دوم جدول رده‌بندی رقابت‌ها به پایان برد؛ اتفاقی که شاید حتی خوش بین‌ترین هوادار پدیده نیز در ابتدای فصل تصوری از آن نداشت به ویژه که فصل با اتفاقی دراماتیک آغاز شد و آنها مقابل پرسپولیس در مشهد و البته به لطف یک پنالتی زانو زدند.

پدیده اما از آن پس روی غلتک افتاد و فقط برد را در دستور کار خود قرار داد؛ آنها فقط بردند و بردند؛ آن قدر که فاصله زیادی با رقبای خود حتی در مقطعی هم ایجاد کردند و حتی تا سه بازی پایانی نیز می‌توانستند این فاصله را افزایش دهند و یا حتی حفظ کنند اما دو تساوی و یک شکست سبب شد تا آنها اختلاف امتیاز ایجاد نکنند و هم امتیاز با پرسپولیس و سپاهان نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر را پایان دهند.

پدیده اما اینک در آستانه نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور قرار دارد و البته باید بداند که کار سختی را برای خود رقم زده و اینک در نیم فصل دوم تمامی تیم‌های هم حساب ویژه‌ای روی این تیم باز می‌کنند و هم از سوی دیگر برای شکست نخوردن و امتیاز گرفتن مقابل این تیم صف آرایی می‌کنند.

مهمترین فاکتور اما شاید برای تیم یحیی این باشد که آنها باید برای نیم فصل دوم خود را تقویت کنند و در چند پست بازیکنانی را به خدمت بگیرند؛ البته در روزهای گذشته نقل شده بود که گویا برخی از تیم‌ها با توجه به درخشش بازیکنان پدیده خواستار به خدمت گرفتن برخی از بازیکنان این تیم هستند و این ممکن است به پدیده ضربه هم بزند.

پدیده برای نیم فصل دوم رقابت‌ها باید خود را تقویت کند و از سوی دیگر اجازه ندهد ترکیب فعلی تیمش نیز دچار خلل و نقصان شود و البته از سوی دیگر این تیم باید برای حضور قوی در نیم فصل دوم نیز از اینک به فکر برگزاری اردوی نیم فصل و برگزاری چند دیدار قوی باشد تا آمادگی فعلی خود را حفظ کند.

پدیده می‌تواند روند پدیده بودن خود را در نیم فصل دوم رقابت‌ها حفظ کند؛ شاید کسی از این تیم انتظار قهرمانی نداشته باشد اما همه برای کشیدن ترمز این تیم روبروی آنها می‌ایستند و این مسئله مقداری کار را برای پدیده در نیم فصل دوم رقابت‌ها سخت می‌کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: