باند گانگسترهای تهرانی در محدوده بلوار لادن مشهد دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، همه چیز از یک بعدازظهر آغاز شد. مأموران گشت کلانتری هفت تیر به دنبال اعضای یک باند عاملان سرقت از منازل مختلف در محدوده استحفاظی این کلانتری بودند. مأموران در این گشت‌زنی در بولوار لادن به سرنشینان یک خودرو سمند مشکوک شدند و به صورت نامحسوس این خودرو را تحت نظر گرفتند.

مأموران در ادامه متوجه شدند که این افراد قصد تخریب یک گاوصندوق سرقتی را دارند که با این سرنخ مهم به سرنشینان خودرو دستور توقف دادند. ۴سرنشین خودرو که غافل‌گیر شدند و پلیس را در یک قدمی خود می‌دیدند، با سرعت زیاد از صحنه متواری شدند. در این فرار دیوانه‌وار، خودرو متهمان با ٢خودرو سواری و یک عابر پیاده نیز برخورد کرد و موجب بروز خسارت‌هایی شد.

از آنجا که احتمال بروز خسارت‌های بیشتر نیز وجود داشت، مأموران پس از دادن اخطارهای قانونی دست به اسلحه بردند و چند تیرهوایی شلیک کردند. اصرار پلیس برای تعقیب متهمان و شلیک‌های هوایی، سارقان را مجبور به توقف و آن ها را دستگیر کزدند.

در بازجویی‌های اولیه از متهمان دستگیر شده این افراد اعلام کردند که اهل تهران هستند و پس از طرح‌ریزی نقشه سرقت‌ها در تهران به مشهد آمده‌اند. این افراد با اجیر کردن ٢فرد دیگر در مشهد با همکاری یکدیگر سرقت از منازل مسکونی را طراحی می‌کردند و به اجرا می‌گذاشتند.

در بازرسی بدنی و خودرو متهمان تاکنون ١١سکه طلا، ٧سکه عتیقه طلا، مقادیر‌ی طلاجات، ٢۶٠٠دلار آمریکا، ١٠٠لیر ترکیه، ۵٠درهم امارات به همراه مقادیری زیورآلات سرقتی دیگر کشف شد.

 

 

به نقل از مشهد فوری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: