بر اساس شنیده‌ها مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری سرخابی‌ها حداکثر تا دو ماه آینده انجام شده و پس از تصویب قیمت پایه آنها در هیئت واگذاری، مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس تا قبل از عید نوروز انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، چندی پیش رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته بود: به‌محض اینکه مصوبه هیئت وزیران در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اصلاح شود، این دو باشگاه را بار دیگر ارزش‌گذاری می‌کنیم و به مزایده خواهیم گذاشت.

در این راستا روز گذشته خبری به‌نقل از وزیر ورزش و جوانان منتشر شد مبنی بر این‌که در جلسه هیئت دولت که به‌ریاست رئیس‌جمهور برگزار شده، پیشنهاد این وزارتخانه مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به‌تأیید رئیس‌جمهور رسیده بود، به‌تصویب هیئت دولت رسید.

بر این اساس از سازمان خصوصی‌سازی شنیده شده مراحل ارزیابی و قیمت‌گذاری این دو باشگاه حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهید شد و در این خصوص قیمت پایه سرخابی‌ها نیز به هیئت واگذاری اعلام می‌شود، ضمن این‌که گویا سازمان خصوصی‌سازی قصد دارد تا قبل از عید نوروز، مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس را انجام دهد.

بر این اساس باید منتظر ماند و دید آیا این بار هم برگزارکننده مزایده سرخابی‌ها میرعلی پوری حسینی خواهد بود، یا این‌که با توجه به کارنامه پرحاشیه وی در زمینه واگذاری شرکت‌هایی همچون هپکو، کشت و صنعت مغان، نیشکر هفت‌تپه، آلومینوم المهدی و...، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی ترجیح می‌دهد این بار واگذاری استقلال و پرسپولیس را که حساس‌ترین واگذاری دولت است به فردی کم‌حاشیه‌تر بسپارد!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: