در این خبر نماهنگی زیبا از شهدای روحانی مدافع حرم را مشاهده می‌کنید که به پاس قدردانی از جان فشانی‌ها و زحمات بی‌دریغ روحانیون لشکر فاطمیون به انتشار رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، در میان رزمندگان و شهدای دفاع مقدس، روحانیون بسیاری به چشم می‌خوردند و این قشر از افراد نیز جلوتر از سایر مردم در دفاع از ایران اسلامی با جان و دل مقابل دشمن بعثی ایستادند.

مدافعان حرم نیز با تأسی از شهدای دفاع مقدس و البته در وهله نخست با الگو گرفتن از شهدای حادثه کربلا، پا به میدان مبارزه با تکفیری‌ها نهادند و در راه حفاظت از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام از ارزشمندترین دارایی خود نیز دریغ نکردند و تعداد زیادی از جوانان و ارادتمندان خاندان پیامبر اسلام صلی الله طی سال‌های اخیر در این راه به شهادت رسیدند.

در میان شهدای مدافع حرم، روحانیت مثل همان روزهای دفاع مقدس دوشادوش یا حتی جلوتر از دیگر رزمندگان و مدافعان به میدان آمدند و با تقدیم جان خود، به داعش و تکفیری‌های منطقه که در صدد ویرانی حرم اهل بیت علیه السلام بودند، اجازه جسارت و بی‌حرمتی ندادند.

در ادامه این خبر نماهنگ زیبا و دیدنی شهدای روحانی مدافع حرم را مشاهده می‌کنید که به پاس قدردانی از جان فشانی‌ها و زحمات بی‌دریغ روحانیون لشکر فاطمیون در جبهه‌های نبرد حق علیه باطلِ مدافعان حرم با تکفیری‌ها به انتشار رسیده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: