عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امیدواریم مسئولان ما احساس تعهد بیش تری داشته باشند و بدانند درد های ما با تکیه بر کشورهای غربی درمان نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آیت الله سید احمد حسینی خراسانی دوشنبه شب در یادواره حماسه شهید منفرد اظهار کرد: اگر امروز مشکلی در اقتصاد کشور وجود دارد به دلیل بی اهتمامی برخی مسئولان بوده که باید به این مهم توجه داشته باشیم و بدانیم  ملت ایران در پاسداشت خون شهیدان همچون دوران دفاع مقدس متحد و منسجم است.

وی تاکید کرد: در شرایط امروز همه باید با توجه به رهنمود های رهبر معظم انقلاب در دفاع از ارزش های انقلاب  حرکت کنند و امیدواریم مسئولان ما احساس تعهد بیش تری داشته باشند و بدانند که درمان درد های ما در تکیه بر کشورهای غربی نیست. 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید مراقب باشید چیزی به جای فضائلی که ۴۰ سال است ملت انقلابی ایران را به اوج رسانده قرار نگیرد و روحانیون این را مدام برای مردم یادآوری کنند که خطر داخل کشور است.

حسینی بیان کرد:سال ۵۷ به خواست مردم یک رژیم بی ارتباط با مبدا و آسمان به عنوان نظام شاهنشاهی با اراده، خواست و قیام مردم فروریخت و یک نظام سیاسی دارای ریشه آسمانی متکی بر قرآن و برخواسته از مکتب وحی و الهام گرفته از نهضت عاشورا جایگزین شد.

وی افزود:آن روزها حوزه های علمیه نیز پابه پای امت اسلامی متحد و منسجم بودند و انقلابیونی در این جریان فداکاری و جانفشانی کردند و به شهادت رسیدند تا امروز در جایگاهی قرار گرفتیم که ایالات متحده آمریکا نمی تواند هیچ دخالتی در کشور ما داشته باشد.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: