مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از ایجاد زمین های چمن مصنوعی در محلات حاشیه مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، فرزاد فتاحی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به ارائه خدمات ورزشی به حاشیه مشهد اشاره و اظهار کرد: طبق هماهنگی انجام شده قرار است با همکاری و مشترک اداره کل ورزش وجوانان استان، اداره ورزش و جوانان مشهد و تربیت بدنی آستان قدس امکانات ورزشی از جمله زمین های چمن مصنوعی در مناطق حاشیه مشهد ایجاد شود.

وی افزود: در مرحله اول ۲۰ خانه ورزش روستایی تجهیز و راه اندازی خواهد شد که این خانه‌های ورزش با توجه به فضای آنها شامل امکاناتی همچون میز فوتبال دستی، میز تنیس روی میز،تاتمی جهت ورزش های رزمی و آمادگی جسمانی، شطرنج و دارت خواهند بود.

فتاحی تصریح کرد: در مرحله بعد تربیت بدنی آستان قدس ۲۰ زمین ورزشی را در مناطق مختلف برای ایجاد زمین ورزشی مشخص خواهد کرد و در صورتی که این محل ها شرایط لازم برای احداث چمن مصنوعی  را دارا بود جلساتی با مدیریت شهری، استانداری، تربیت بدنی آستان قدس و تربیت بدنی سپاه برگزار خواهیم کرد تا با همکاری مشترک بتوانیم این زمین ها  را به چمن مصنوعی مجهر و فضای مناسبی برای ورزش شهروندان حاشیه شهر فراهم کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: در  بخش توسعه فعالیت های ورزشی در حاشیه شهر از جمله پیاده روی ها،جشنواره های ورزشی و برگزاری مسابقات برنامه هایی اجرایی خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: