مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه گفت: ایران به همت نیروهای حفاظت پرواز سپاه یکی کشورهای پیشرفته در حوزه امنیت حمل و نقل هوایی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد که روز گذشته در بارگاه منور رضوی برگزار شد، اظهارکرد: یکی از مهم ترین دست آوردهای چهل ساله انقلاب به کوری چشم دشمنان امنیت فراگیر در ابعاد مختلف از جمله در حوزه حمل و نقل هوایی بوده و هست و باید قدر این نعمت ها را بدانیم و در جهت تقویت ارزش های انقلاب گام برداریم.

وی افزود: ملت ایران  از سختی های ابتدای انقلاب که منافقان کورد دل توطئه می کردند عبور کرد و امروز نیز مقابل داعش و تکفیری ها راست قامت ایستاد و امنیت را در منطقه تامین کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه  بیان کرد: امروز دشمن ریشه نظام مقدس جمهوری اسلامی را که ارزش های دینی و انقلابی مردم است هدف قرار داده تا از این مسیر به اهداف شوم خود دست یابد.

علیزاده تاکید کرد: دشمنان نمی خواهند این کشور پیشرفت کند و حالا بهانه قدرت موشکی ایران را دارند اما راه به جایی نخواهند برد و همه باید بدانند کارهای بزرگی در عرصه هوا و فضا توسط جوانان کشور صورت گرفته که شاید کمتر به اطلاع مردم رسیده باشد.

وی تاکید کرد: مردم باید بدانند اگر با آرامش و اطمینان سفر هوایی انجام می دهند، مدیون مجاهدت های فرزندان خودشان در سپاه امنیت پرواز هستند و  باید گفت هر ساعت بیش از ۴۵۰ نفر در  سفرهای هوایی در حال ماموریت هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه گفت: سپاه در حوزه حفاظت هوایی ساعت برایش معنا ندارد و ماموریت ها به صورت ۲۴ ساعته و هوشمندانه دنبال می شود به صورتی که امروز ما در حوزه امنیت حرف داریم و با افتخار می گویم کشور ما یک از کشور های امن  است.

علیزاده تاکید کرد: با همت جوانان کشور بسیاری از تجهیزان هوایی و ناوگان عملیاتی از جمله جنگنده صاعقه ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد که این توان حیرت کشورهای پیشرفته را به دنبال داشته است.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: