مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم۱۲ آغاز شد و کاربران فضای مجازی با به‌راه‌انداختن موج اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این هشتگ را ترند اول توییتر فارسی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رزمایش پیامبر اعظم 12از سلسله رزمایش‌های نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آذرماه و دی‌ماه 1397 در جزیره قشم برگزار شد؛ اتفاقات و حواشی پیرامونی رزمایش از قبیل آماده‌باش کامل آمریکایی‌ها برای رزمایش سپاه در منطقه یا آماده شدن یگان‌های نظامی حاضر در منطقه باعث شده تا کاربران فضای مجازی با هشتگ #اقتدار_سپاه به‌استقبال این رزمایش بروند.

در ادامه این گزارش واکنش‌های مختلف کاربران مجازی را که اقتدار سپاه را به ترند اول توییتر فارسی تبدیل کرده‌اند از نظر می‌گذرانید:

‌سید پویان حسین‌پور نوشت:

در ابتدای زمستان، حال‌و‌هوای خلیج تا همیشه فارس حسابی داغ شده!

هم‌زمان با شب شروع مرحله نهایی دوازدهمین رزمایش پیامبراعظم(ص) که برای اولین بار رویکردی ‎#تهاجمی دارد، ناو هواپیمابر آمریکایی هم وارد خلیج فارس شده و بچه‌های سپاه کمی سربه‌سرش گذاشته‌اند:)))

‎#اقتدار_سپاه

 حاج فیدل نوشت:

آقای ترامپ به‌یاد آر زمانی را که می‌گفتید با آمدنتان دوره خفت ایالات متحده در ‎#خلیج_فارس تمام شده است! دیشب به‌گفته خبرگزاری‌های خودتان ما بودیم که با پهپادهایمان اطراف ناوتان موشک زدیم تا بدانید خلیج فارس خانه ماست! دیدید باز هم هیچ غلطی نتوانستید بکنید؟!

‎#اقتدار_سپاه

امین اسدی نوشت:

‌آقای ترامپ قمارباز! بخش کوچکی از ‎#اقتدار_سپاه یعنی این تصویر‎

حسین دلیریان نوشت:

‌‎#اقتدار_سپاه یعنی دست‌های فرزندان این کشور روی ماشه است، یعنی دشمن حتی نمی‌تواند به این مرز و بوم چپ نگاه کند.

عباس کلاهدوز نوشت:

‌صبح امروز در مرحله اصلی رزمایش پیامبر اعظم، نیروهای ویژه "صابرین"# سپاه با موفقیت عملیات تهاجمی نفوذ به جزیره و شکستن خط دفاعی دشمن را اجرا کردند.

در این عملیات، نیروهای ویژه از زیر آب و با استفاده از تجهیزات غواصی خود را به جزیره رسانده و دشمن را غافلگیر می‌کنند.

‎#اقتدار_سپاه

ربانی نوشت:

‌‎#اقتدار_سپاه یعنی شکست کدخدا در منطقه خاورمیانه

زند نوشت:

‌شاید بعضیا ندونن ولی اون آمریکایی‌های دستگیرشده تو ‎#خلیج_فارس خوب میدونن ‎#اقتدار_سپاه یعنی چی!

 

 مهرسا نوشت:

‌گویا بعد از فرار آمریکا از منطقه، متحدانش به‌قدری از ‎#اقتدار_سپاه میترسن که تا سپاه یه رزمایش تو قشم انجام داده، امارات به کل نیروهاش آماده‌باش داده!

+بابا شما شیوخ عرب که آن‌قدر از یه رزمایش ترسیدید، حریف تمرینی سپاهم نمی‌شید!:)).

سعید حاتمی نوشت:

‌یه روزی امام گفتند استکبار سگ هار است؛ عقب بروی جلو می‌آید؛ بایستی می‌ایستد و اگر جلو بروی عقب می‌نشیند؛ بحمدالله امروز سپاه وارد فاز سوم فرمایش حضرت امام شد✌️

‎#اقتدار_سپاه

 

علی سیستانی نوشت:

‌خدا شاهده با کسی شوخی نداریم اینو همه بدونن تمام جزیره‌نشینها و شیخ و شیوخ نیم‌وجبی.

‎#اقتدار_سپاه

صادق نیکو نوشت:

‌شیوخ خلیج فارس به‌خاطر ‎#اقتدار_سپاه تا صبح نخوابیدن! شمایی که بیخواب شدی ‎#صبح_شما_هم_بخیر

 محسن معصومی نوشت:

‌تعادل استکبار جهانی به‌واسطه ‎#اقتدار_سپاه از بین رفته است و آن‌ها امروز از قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران می‌هراسند.

بهاره موسوی نوشت:

‌سپاه داره رزمایش اجرامی‌کنه، آمریکاییا میان از محدوده مجاز رد میشن, یه‌مشت عقب‌مونده تفسیر میکنن که آمریکا خواسته بگه اگه بخوایم از اینم نزدیکتر میشیم و نمیفهمن که اگه جرئت داشت به این موضوع حتی فکرکنه تا الآن ایران بارها افغانستان و عراق شده بود که!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: