در بسته اخبار ورزشی خراسان رضوی خبرهایی از جمله افتتاح اولین اسکیت پارک خصوصی کشور در مشهد و آغاز رقابت نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کبدی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، در بسته اخبار ورزشی خراسان رضوی خبرهایی از جمله افتتاح اولین اسکیت پارک خصوصی کشور در مشهد و آغاز رقابت نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کبدی منتشر شد.

اولین اسکیت پارک خصوصی کشور در مشهد افتتاح شد

رئیس هیأت اسکیت خراسان رضوی گفت:  اولین اسکیت پارک خصوصی کشور با حضور رئیس کمیته رولر فری استایل و اسکیت برد فدراسیون‌ اسکیت در ابتدای جاده شاندیز با اعتبار نزدیک به ۲ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد که مختص به اسکیت اگرسیو وبرد است.

محمد عجم تصریح کرد: این پارک زیر نظر متخصصان فدراسیون‌ با جدیدترین و مجهزترین امکانات طراحی و ساخته شده است که در آینده می‌تواند در رشد و ارتقای اسکیت استان کمک شایانی کند.

وی ادامه داد: باجذب بخش خصوصی و سوق دادن آن‌ها به سوی ورزش اسکیت ابتدا تلاش کردیم آنها را با این رشته آشنا کنیم و دوره‌های مربیگری و داوری را گذراندند با علم به این رشته سرمایه‌گذاری آغاز و حاصل آن، این مجموعه شد.

عجم تصریح کرد: قرار است در اسفندماه سال جاری و پیش از سال نو مسابقات استانی در این پارک برگزار شود تا ایرادات احتمالی شناسایی و برطرف شود پس از آن در نظر داریم مسابقات کشوری و میزبان اردوهای تیم ملی در مشهد باشیم.

آغاز رقابت نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کبدی

 یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه‌های کشور طی روزهای ۴ تا ۷ دی ماه در مجموعه ورزشی بعثت تهران برگزار می‌شود.

طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون، مراسم وزن‌کشی بازیکنان و جلسه هماهنگی سرپرستان تیم‌های شرکت کننده عصر روز سه شنبه ۴ دی ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برای وزن‌کشی و از ساعت ۲۰ هم برای جلسه هماهنگی برگزار خواهد شد.

لیگ برتر کبدی بانوان امسال در سه مرحله برگزار می‌شود و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تیم‌های شرکت کننده در هر مرحله ۶ دیدار برگزار می‌کنند تا قهرمان لیگ برتر بانوان مشخص شود.

۱۰ تیم ایلام، گلستان، اقبال قزوین، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، فارس، آلومینیوم اراک، آداک تهران، جهان پهلوان تختی و گیلان در لیگ برتر امسال حضور دارند.

سمانه افخم، سیماشرقی، آیناز فرامرزی، آیناز فرزانه‌فر، زهرا عابدی، فاطمه معلمی، تکتم صبوری، ندا نوری، مرضیه غدیری، سهیلا قربانی، مریم علیزاده، الناز گردونی، بهار منوری و محدثه رجبلو به مربیگری هانیه دفاعی اعضای تیم خراسان رضوی در این رقابت‌ها هستند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: