یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز با بریدن ترمز از کنترل راننده خارج و واژگون شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز (سه شنبه 4 دی) با بریدن ترمز از کنترل راننده خارج  شد.

به گفته حاضران در محل حادثه، این اتوبوس که حامل 30 تن دانشجویان و از ناوگان اختصاصی دانشگاه بوده، پس از  برخورد با دیوار بتنی واژگون شده است.

 مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در دانشگاه علوم تحقیقات حاضر شدند تا علت واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان را بررسی کنند.

تصویری از اتوبوس واژگون شده دانشگاه علوم تحقیقات

خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم که در محل وقوع حادثه حاضر شده است، می‌گوید این حادثه در ابتدا منجر به فوت 7 تن و مجروح شدن 27 نفر شده بود که یک نفر از مجروحان این حادثه در بیمارستان جان باخت. حال سه نفر از مجروحان وخیم است و مجروحان این حادثه به بیمارستان فرهیختگان منتقل شدند.

اسامی سه تن از کشته شدگان این حادثه عبارت است از احسان صفایی، علی حسین‌زاده، سجاد طالب‌نیا.

 محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با گذشت دقایقی از وقوع حادثه در محل حاضر و شخصا پیگیر روند امداد رسانی به مجروحین این حادثه شد.

حضور طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در محل وقوع حادثه

روابط عمومی دانشگاه علوم و تحقیقات پس از وقوع این حادثه و به منظور تسریع در امر امداد رسانی اعلام کرد که کلیه کلاس‌های روز سه‌شنبه را لغو  و از دانشجویان  درخواست کرد تا  هرچه سریعتر دانشگاه را  ترک کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: