سخنگوی شورای نگهبان نسبت به مواضع اخیر فائزه هاشمی در مورد صلاحیت هاشمی در انتخابات سال ۹۲، گفت: در قانون چیزی به نام رد صلاحیت نداریم، هر کس ادعایی دارد، به قانون مراجعه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان امروز(شنبه) در حاشیه مراسم درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران درباره اهمیت حماسه ۹ دی، گفت: ۹ دی روز بصیرت نامگذاری شده و زمانی است که مردم فتنه‌ای را که ایجاد شده بود با حضورشان دفع کرده و از جمهوریت نظام دفاع کردند و پاسخ محکمی به دشمنان خارجی دادند که هرجایی، تهدیدی برای نظام وجود داشته باشد، مردم پای دفاع از منافع ملی و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند. 

وی همچنین با اشاره به وظیفه مسئولین در این مهم تصریح کرد: مسئولین نیز باید پاسداری صحیح از حقوق مردم که حق الناس است و اهتمام جدی به حل مشکلات بخصوص  مشکلات اقتصادی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره مواضع اخیر فائزه هاشمی در مورد صلاحیت هاشمی در انتخابات سال ۹۲، گفت: در قانون چیزی به نام رد صلاحیت نداریم، هر کس ادعایی دارد، به قانون مراجعه کند.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: