کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش میانگین دمای هوا در این استان همزمان با بارش باران و برف به صورت پراکنده و متناوب تا روزهای میانی هفته جاری در این استان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آیدا فاروقی افزود: بارشهای پراکنده باران که از دیشب در مناطق مختلف خراسان رضوی به ویژه نیمه شمالی آن آغاز شده تا اواسط یکشنبه هفته جاری تداوم می یابد.

وی ادامه داد: بارش پراکنده باران و برف دوباره از عصر دوشنبه تا روز سه شنبه هفته جاری در خراسان رضوی به ویژه نیمه شرقی و جنوبی استان پیش بینی شده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند کاهش دمای هوا نیز تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه دارد. در این مدت میانگین دمای هوا در سطح استان به ویژه نیمه شمالی بین هفت تا 13 درجه کاهش می یابد.

وی بیشینه دمای امروزهوای مشهد را نیز 12 درجه سلسیوس عنوان و بیان کرد: این بیشینه فردا هفت درجه پیش بینی شده است. کمینه دمای هوای مشهد هم طی دو شب آتی بین یک تا دو درجه زیر صفر خواهد بود.

فاروقی عمچنین گفت: کاهش میدان دید افقی به دلیل تشکیل مه و لغزندگی جاده بر اثر بارش باران و برف برای چند روز پیش رو در خراسان رضوی پیش بینی شده است.

ریوش با کمینه دمای چهار درجه زیر صفر و سرخس با بیشینه دمای 22 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته بودند.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: