عضو مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی گفت: در آخرین صحبتی که با وزارت کشور داشته‌ایم آقای رزم حسینی به عنوان یک گزینه مطرح در انتخاب استاندار خراسان رضوی مطرح بوده و گفت‌وگوها همچنان پیرامون ایشان انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، جلیل رحیمی جهان‌آبادی اظهار داشت: از مطرح‌شدن آقای پژمان به عنوان یکی از گزینه‌های استانداری خراسان رضوی اطلاعی نداشته و چیزی در این زمینه نشنیده‌ام.

وی با بیان اینکه شناختی راجع به آقای پژمان ندارم، خاطرنشان کرد: در آخرین صحبتی که با وزارت کشور داشته‌ایم آقای رزم حسینی به عنوان یک گزینه مطرح در انتخاب استاندار خراسان رضوی مطرح بوده و گفت‌وگوها همچنان پیرامون ایشان انجام می‌شود.

عضو مجموع نمایندگان با اظهار بی‌اطلاعی از بی‌تمایل بودن رزم حسینی برای آمدن به استانداری خراسان رضوی، تأکید کرد: تا جایی که اطلاع دارم وزارت کشور همچنان در حال رایزنی با ایشان است و مجمع نمایندگان هم در صحبت با وزیر کشور در صحن علنی و هم در جلسات مختلف خواهان تسریع روند انتخاب استاندار خراسان رضوی شده‌اند.

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: از وزارت کشور خواسته‌ایم با توجه به اینکه در سال آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و حساسیت‌های ویژه‌ای در این حوزه وجود دارد، با سرعت بیشتری انتخاب استاندار خراسان رضوی صورت گیرد و از طرفی انتخاب این فرد باید به گونه‌ای باشد که با توجه به مسائل ویژه استان خراسان رضوی چالشی به وجود نیاید.

وی تأکید کرد: البته با توجه به حساسیت‌هایی که در استان خراسان رضوی وجود دارد وزارت کشور با محافظه کاری بیشتری برای انتخاب استاندار این استان اقدام کرده است که البته به نظر من تأخیر زیاد در این امر دیگر جایز نیست.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: