معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایستادگی و بیدارگری‌ای که ملت ایران در دنیا به راه انداخت، موجب شد آمریکا در تمام مؤلفه‌های قدرت به زیر کشیده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیش از ظهر امروز در همایش چهل‌چراغ انقلاب اسلامی در اهواز، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، افتخارات زیادی دارد که یکی از آن‌ها، رسیدن به چهل سالگی است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی درحالی به چهل‌سالگی می‌رسد که ذره‌ای از آرمان‌های آن عقب نشینی نکرده‌ایم و یک خط از فرامین امام خمینی (ره) را خط نزده‌ایم؛ این هنر بزرگی است که ملت ایران، انقلاب را با شعار نه شرقی و نه غربی و باوجود توطئه‌های بسیار، نگه دارند؛ آنقدر توطئه‌هایی علیه انقلاب زیاد بودند که نمی‌توان آنها را لیست کرد.

نقدی گفت: انقلاب نه تنها خود را حفظ کرد بلکه دشمنان خود را به زیر کشید؛ قدرت آمریکا نیز رو به افول است و دیگر ابر قدرت نیست؛ ایستادگی و بیدارگری که ملت ایران در دنیا به راه انداخت، موجب شد آمریکا در تمام مؤلفه‌های قدرت به زیر کشیده شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن از هر حادثه‌ای برای القای ناکارآمدی نظام اسلامی سوء استفاده می‌کند، عنوان کرد: می‌گویند فساد همه کشور را فرا گرفته و مواردی مانند اختلاس ۳ هزار میلیاردی و فساد رئیس بانک ملی سابق را ذکر می‌کنند در حالی که افشای فساد در سطوح بالای دیگر کشورها را ناشی از عدالت و قاطعیت می‌دانند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استقلال جمهوری اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب، گفت: تمام نخست‌وزیران زمان شاه را غرب به ایران تحمیل کرد و نه تنها مردم بلکه شاه هم حق رأی نداشت.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: