نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: شهرداری مشهد واحدهای مسکن خیرساز را به افراد فاقد مسکن دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مجتمع 2120 واحدی زندگیگفت: تمام این تلاش‌ها در تامین اولین ضروریات زندگی اقشار آسیب‌پذیر منطقه حاشیه شهر اهتمام دارند و این شرکت بانی این اقدام خیر شده است.  

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: این مجتمع دارای حدودا 2 هزار واحد مسکونی برای اقشار آسیب‌پذیر و افراد فاقد مسکن بوده که بخشی از این واحدها سهم شهرداری است و ویژه فقرای منطقه‌ای که یا از مسکن مستحکم برخوردار نیستند یا در جای نامساعدی از نظر منطقه طرح‌ها و پروژه‌های آبادانی حاشیه شهر زندگی می‌کنند، است .

وی با بیان اینکه ساخت این مجتمع که به‌همت شهرداری بوده، قابل تقدیر است، اضافه کرد: دو حرکت انجام می‌شود، هم برای افرادی که دارای مسکن مناسب نیستند و هم درراستای توسعه آبادانی منطقه حاشیه شهر بوده، برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های آبادسازی است که اهتمام دو بعدی از شورای شهر و شهرداری بوده که از این همت تشکر می‌کنیم. 

آیت‌الله علم‌الهدی ضمن تشکر از سرمایه‌گذار این مجتمع، گفت: از 2 هزار واحد مجتمع 400 واحد سهم شهرداری است و یک هزار و 600 واحد را به‌عنوان خیر مسکن‌ساز با شرایط آسان در اختیار افراد فاقد مسکن حاشیه شهر قرار دهند و عمل قابل تقدیری است. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: آنچه که در اینجا برای رضای خدا سرمایه‌گذاری می‌شود در آخرت دستگیرشان می‌شود و همت شورای شهر و شهرداری هم که در نتیجه سبب می‌شود که افراد آسیب‌پذیر دارای منزل شوند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: