مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از فراخوان طرح 'راویان حاشیه نشینی' در راستای کمک به رفع مشکلات و دغدغه های ساکنین حاشیه شهر مشهد با کمک خبرنگاران و عکاسان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، عباس محمدیان گفت: در این طرح از اهالی رسانه و خبرنگاران و عکاسانی که تمایل به همکاری در گروه 'خبرنگاران جهادی رسانه' دارند با هدف بازتاب مشکلات و مسائل مناطق حاشیه شهر و رفع دغدغه های مردم دعوت به عمل می آید.

وی افزود: این اقدام در راستای رسالت سازمان بسیج رسانه و هم افزایی جبهه رسانه استان خراسان رضوی به منظور انعکاس مشکلات مردم انجام می شود.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در پذیرش خبرنگاران و عکاسان در طرح راویان حاشیه نشینی وجود ندارد، اظهار داشت: ایجاد تشکلی از خبرنگاران و عکاسان جهادی که برای پوشش مسائل و مشکلات مردم مناطق محروم گردهم آمده و با اتکا به قلم و هنر خود در جهت محرومیت زدایی از جامعه گامی تاثیرگذار بردارند از اهداف این طرح است.

محمدیان گفت: در اجرای این طرح هر هفته با گروهی از خبرنگاران و عکاسانی که اعلام آمادگی کنند به منطقه ای محروم و حاشیه نشین شهر سر می زنیم و در قالب گزارش، خبر، یادداشت و عکس دغدغه های مردم را در رسانه ها بازتاب می دهیم.

وی افزود: علاقه مندان به همراهی با طرح روایان حاشیه نشینی می توانند با این نهاد تماس بگیرند یا در آی. دی تلگرامی Ayene_resane@ نام نویسی کنند.

 

 

به نقل از ایرنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: