جانشین رییس جشنواره رسانه ای چله انقلاب گفت: به همت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی جشنواره رسانه ای چله انقلاب برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام محمود غلامی اظهار کرد:به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی جشنواره رسانه ای با عنوان چله انقلاب توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی  برگزار می شود.

وی افزود:هدف از برگزاری این جشنواره نشان دادن دستاوردها و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی و تکنولوژی است و در کنار آن نیز تعمیق باورهای تمدن اسلامی و ارائه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیز مد نظر است.

جانشین رییس جشنواره رسانه ای چله انقلاب ادامه داد:در شرایط فعلی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی سعی در ترویج ناامیدی  و نادیده گرفتن دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بین مردم را  دارند امید بخشی به جامعه و جوانان بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت:از همه فعالان رسانه ای دعوت می شود که پیشرفت های چهل ساله جمهوری اسلامی را در سه قالب گرفیک،چندرسانه ای و صفحات مجازی به تصویر کشیده و با ارسال آثار خود در این جشنواره شرکت کنند.

غلامی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن سال جاری ادامه دارد و کمیته ای ۱۰ نفره داوری و ارزیابی  آثار را انجام می دهند و در پایان طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

وی تاکید کرد: در این جشنواره بخش ویژه ای نیز برای موسسات و تشکل های قرانی در نظر گرفته شده است تا آثار فاخر خود در حوزه قرآن که قابلیت رسانه ای نیز داشته باشد را برای جشنواره ارسال کنند که بعد از داوری آثار به برگزیدگان این بخش نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: