مدیر سازمان تعاون خراسان رضوی گفت: افزون بر 200 تن محموله میوه خریداری شده برای توزیع در ایام نوروز آتی در سردخانه های استان ذخیره سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محسن اسفندیاری افزود: نخستین محموله خریداری شده میوه به این میزان است که ذخیره سازی آن پایان یافت.

وی ادامه داد: با هماهنگی صورت گرفته در کمیته راهبردی تنظیم و توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی به میزان هزار و 200 تن سیب و دو هزار و 500 تن پرتقال برای توزیع در ایام پایانی سال در نظر گرفته شده است.

مدیر سازمان تعاون خراسان رضوی گفت: با هماهنگی بسیار خوب سازمان مرکزی تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی استان در بحث توزیع میوه شب عید تاکنون هیچگونه مشکلی وجود ندارد و تلاش داریم تا اقلام میوه با کیفیت خوب برای استان تامین و توزیع شود.

وی افزود: به منظور برنامه ریزی بهتر برای توزیع میوه شب عید در هفت نقطه خراسان رضوی قراردادهایی با سردخانه ها به منظور ذخیره سازی میوه صورت گرفته است.

پارسال چهار هزار تن سیب و پرتقال در خراسان رضوی به عنوان میوه شب عید ذخیره سازی و توزیع شد. توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی معمولا از 20 اسفند ماه هر سال آغاز می شود.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: