بیمارستان مادر مشهد که سوم آذر امسال توسط وزیر وقت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مشهد افتتاح شده بود، با گذشت ۴۸ روز هنوز بیماری پذیرش نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، با گذشت بیش از ۴۸ روز از زمان افتتاح رسمی این بیمارستان، صحبت های متفاوتی از آغاز به کار آن شنیده می شود و وعده های جدیدی نیز در این باره داده شده است. یکی از کارکنان  بیمارستان در گفت و گو با مهر اظهار کرد: قرار بود ما در بیمارستان تازه احداث شده«مادر» مشهد مشغول فعالیت شویم و روز افتتاحیه که با حضور وزیر وقت بهداشت همراه بود نیز در محل کار خود حاضر شدیم، اما پس از افتتاح رسمی به ما اعلام کردند فعلا این بیمارستان پذیرش بیمار نخواهد داشت و پس از شروع به کار مجدد از شما دعوت به همکاری خواهیم کرد.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این باره گفت: بعد از افتتاح رسمی بیمارستان توسط وزیر وقت بهداشت، این بیمارستان می توانست پذیرش بیمار داشته باشد ولی مدیران بیمارستان به دنبال انعقاد قرارداد با بیمه ها رفتند و پذیرش بیمار را به بعد از قرارداد موکول کردند.

علی اصغر انجیدنی تصریح کرد: بیمارستان بلافاصله بعد از افتتاح چون پروانه بهره برداری داشته است، می توانست پذیرش بیمار نیز داشته باشد که این کار انجام نشده است ولی با جلساتی که در چند روز گذشته داشتیم، مسئولان بیمارستان قول دادند که هفته آینده اورژانس بیمارستان بهره برداری شود و پذیرش بیمار نیز از ابتدای بهمن در بیمارستان انجام  شود.

 

 

به نقل از روزنامه خراسان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: