رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد گفت:روحانیون برای ارتباط بیشتر با مردم باید آموزش احکام و نشر و گسترش معارف دینی را سرلوحه برنامه های تبلیغی خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام علی کریم پور صبح شنبه در گردهمایی روحانیون مستقردر مناطق حاشیه شهر که در مسجد ام البنین (س) مشهد برگزار شد اظهارکرد: مهمترین وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی و مبلغین ترویج و نشر آموزه‌های دینی و قرآنی در جامعه و آگاهی دادن به مردم و دعوت آنان به ارزش‌های الهی است.

وی افزود: ارتباط بیشتر روحانیون با مردم باید مورد توجه قرار گیرد و در این راستا روحانیون باید آموزش احکام و نشر و گسترش معارف دینی را سرلوحه برنامه های تبلیغی خود قرار دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشهد خاطرنشان کرد: روحانیون باید با مطالعه دائمی با مسائل احکام آشنا بوده و آنها را برای مردم بیان کنند و به صورت روزانه در مسجد قبل و بعد از نماز، پاسخگوی مسائل و شبهات مردم به‌ویژه نسل جوان و نوجوان باشند.

کریم پور در ادامه از روحانیون مستقر خواست  جهت انجام وظایف و برنامه های فرهنگی اهتمام بیشتری داشته باشند و گزارش فعالیت های خود را برای پیگیری برنامه ها به این اداره ارسال کنند.

در ادامه این نشست روحانیون به بیان دیدگاه ها و مشکلات فرهنگی و تبلیغی محل استقرار پرداختند که پس از جمع بندی آن، رئیس اداره تبلیغات اسلامی به ارائه پاسخ در آن زمینه پرداخت.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: