فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف بیش از ۸۶ کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، سردار ماشاالله جان‌نثار از کشف بیش از  ۸۶ کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد و گفت: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مرزبانان این استان طی عملیاتی موفق به کشف ۸۶ کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر شدند، از نوع تریاک، شیشه و حشیش هروئین فشرده شدند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان این استان، عنوان داشت: در راستای اخبار واصله مبنی بر ورود و  قاچاق مواد مخدر، مرزبانان در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو مشکوک و امرا متوقف می‌کنند که در بازرسی از ان ۸۶ کیلوگرم پیش‌ساز مواد مخدر که به‌طرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کردند.

وی با اشاره به جانفشانی‌های مرزبانان خراسان رضوی از کشف بیش از ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد و عنوان داشت: مرزبانان این فرماندهی موفق شدند طی ۶ روز گذشته بیش از ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۸۵۳ میلیون ریال را کشف کنند.

جان‌نثار خاطرنشان کرد: مرزبانان خراسان رضوی با توکل بر پیشگاه الهی در راه مقابله با قاچاق مواد مخدر و ورود افراد بیگانه به طور جدی در شبانه‌روز تلاش دارند تا نظم و امنیت را دو در سطح جامعه برای مردم به ارمغان آورند و همچون گذشته سدی محکم در برابر نفوذ این‌گونه دشمنان هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: