فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 3 گرداننده باند شب‌های طرق و رمزگشایی از 10 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اکبر آقابیگی از دستگیری 3 گرداننده باند شب‌های طرق و رمز گشایی از 10 فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی از باغ‌های منطقه طرق و همچنین سرقت خودرو لوازم وسایل نقلیه در این منطقه دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع به سرکلانتری یکم پلیس شهد صادر شد.

فرمانده انتظامی مشهد با بیان اینکه ماموران کلانتری طرق پس از کنترل و مراقبت‌های نامحسوس متهم 30 ساله که به مواد مخدر روان‌گردان اعتیاد داشته و 5 فقره سابقه کیفری دارد را در حال پرسه‌زنی دستگیر کردند، ادامه داد: پلیس با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از محل سکونت متهم مقادیری فرش، ظروف، دیگر وسایل و 3 دستگاه خودروی مسروقه کشف شد.

وی بیان کرد: متهم که در برابر شواهد و ادله موجود نتوانست به تناقض‌گویی‌های خود ادامه دهد، 2 همدست خود را به پلیس معرفی و ماموران کلانتری طرق بلافاصله تحقیقات خود را آغاز دو متهم 38 و 45 ساله را دستگیر کردند.

آقابیگی یادآور شد: ماموران کلانتری طرق با توجه به اعترافات متهمان تاکنون از 10 فقره سرقت رمزگشایی کرده‌اند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: