فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا گفت: ویژه‌ برنامه‌های ارتش همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب در خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان ظهر امروز در آئین اختتامیه دویست و پنجاه و دومین دوره بصیرت کارکنان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی و پنجمین دوره بصیرت خانواده‌ها و کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا که در قالب طرح مصباح 2 و 4 در تالار رز برگزار شد، اظهار داشت: بصیرت و آگاهی کارکنان و خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران اولین اولویت کاری این ارگان نظامی بوده و هست و با توجه به تهاجم  فرهنگی و دسیسه‌های دشمنان نیاز امروز جوانان برگزاری مثمرثمرتر دوره‌های بصیرت‌افزایی بوده و با برگزاری قوی و مستمر این دوره‌ها، دشمن نتوانسته که در بدنه ارتش جمهوری اسلامی ایران نفوذ پیدا کند.

وی افزود: بینش، دانش و آگاهی از مباحث سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مورد نیاز کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های آنان است که بحمدالله با بصیرت‌افزایی کارکنان و خانواده‌های آنان این ارگان نظامی و نیز گوش به فرمان بودن دستورات فرماندهی معظم کل قوا و همچنین حضور پررنگ حوزه عقیدتی سیاسی، برنامه‌های دشمن به‌کلی خنثی و بی‌ثمر شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با اشاره به دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی در طول 4 دهه انقلاب شکوهمند اسلامی، خاطرنشان کرد: اقتدار ایران عزیز و سرفراز در منطقه و جهان یکی از بزرگترین دستاوردها و افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و به لطف الهی و عنایات خاص امام رضا(ع) این افتخارات در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ملموس‌تر و چشم‌گیرتر از گذشته شده است.

آذریان گفت: ویژه برنامه‌های ارتش جمهوری اسلامی در چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی با شعار "افتخار به گذشته و امید به آینده" در سراسر کشور و استان برگزار می‌شود و وظیفه همه ما این است که این شعار را عملی کرده و در این زمینه کوشا باشیم.

در این مراسم حجت‌الاسلام حسین سلیمانی، رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا، اظهار داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و به برکت خون‌های پاک شهدا و درایت فرماندهی معظم کل قوا و با هوشمندی و بصیرت انقلابی مردم ان‌شاالله نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب خواهیم کرد و جشن چهل سالگی انقلابمان را باشکوه‌تر از 39 سال قبل برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: جوانان ما تربیت شده رزمندگان 8 سال دفاع مقدس هستند که پا در عرصه میدان گذاشتند و با دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) جان خود را فدا کردند و اجازه ندادند داعش به اهداف پلیدخود برسد.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا ضمن از همراهی و فداکاری مادران و همسران شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: در ایام روز پرستار جا دارد که تقدیر ویژه‌ای از زحمات بی‌پایان کلیه پرستاران به‌ویژه پرستاران جانبازان سرافراز داشته باشیم، عزیزانی که پشتیبانی‌شان از همسران و فرزندانشان تنها در دوران جنگ تحمیلی نبود و پس از این دوران هم پرستاری‌ای زینب‌گونه از جانبازان عزیز داشتند و این زحمات، همراهی‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و فداکاری‌ها شایسته تقدیر است.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: