فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: در جریان نهضت و حرکت اسلامی قاعده مردم بودند و احزاب ،گروه ها و جناح ها هیچ کدام نبودند که ادعا کنند قبل ازپیروزی درجریان نهضت امام (ره) بودند و بعد از استقرار نظام اسلامی قدرت نظام مردم هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، فرمانده سپاه امام رضا(ع) دراجتماع بیش ازسه هزار نفراز معتمدین وبزرگان تربت جام در مصلای الغدیر شهرستان با اشاره به این که نظام اسلامی با تکیه بر مردم دارای قدرت و‌قاعده شده است، گفت: در جریان نهضت و حرکت اسلامی قاعده مردم بودند و احزاب ،گروه ها و جناح ها هیچ کدام نبودند که ادعا کنند قبل ازپیروزی درجریان نهضت امام (ره) بودند و بعد از استقرار نظام اسلامی قدرت نظام مردم هستند.

سردار یعقوب علی نظری افزود:مردم برای نظام جان فشانی و سختی ها را تحمل کردند و تاامروز  پای انقلاب ایستاده اند و از دستاوردهای نظام  محافظت و حراست می‌کنند و در گسترش تفکر انقلاب در آن سوی مرزها مشغول انجام وظیفه اندو هرکجا مردم باشند سپاه حضور دارد.

وی ادامه داد:هرکجا تفکر و نگاه  انقلاب اسلامی باشد با افتخار وظیفه داریم باشیم و هستیم . فرمانده سپاه امام رضا (ع)با قدردانی از حرکت انقلابی معتمدین تربت جام تصریح کرد:معتمدین فارغ از هر گروه و جناح، حرکتی انقلابی را آغاز کردندو آن چه برایشان مهم وارزشمنداست  اسلام، اعتقادات ومنافع مردم است .

وی تصریح کرد:حضور معتمدین مورد اعتماد وحمایت همه مردم است وبدانیداین سرمایه اجتماعی را به صورت طبیعی و نه با تبلیغات کسب کردیدکه سرمایه بسیار بزرگ در مسیر حق و در خدمت انقلاب اسلامی است  که مردم جوانان خودرا تقدیم کردند .

فرمانده سپاه امام رضا(ع)خاطرنشان کرد:حرکت معتمدین کار بسیار ارزشمندی است  که ما در مقاطع مختلف از آن غافل شدیم وقتی جریان مردمی ایجاد شود برای اقدامات فرهنگی ، سیاسی ،اجتماعی و اقتصادی اصالت  با حرکت های مردمی و اندیشه انقلاب اسلامی همراه می شود.

سردارنظری‌تاکیدکرد:جریان اصیل مردم تشکیل همین دور هم جمع شدن هاست که در خدمت مردم باشدو هر جا جریان مبتنی بر اندیشه انقلاب اسلامی باشد وظیفه داریم حضور داشته باشیم و حمایت کنیم و هرکاری برای مردم ازدست سپاه برآید با افتخار انجام می دهیم .

وی ادامه داد:مدیران اجرایی خارج از شعارها و سیاست بازی ها باید از حرکت هاو جریان های مردمی که درهرعرصه فعال می شود، حمایت کنند.

وی بیان کرد:وقتی یک حرکت مردمی به صورت صادقانه، مخلصانه و در مسیر شهدا و انقلاب و با دلسوزی ،دغدغه هاو مطالبات به حق  مردم را دنبال می کندارزشمند است .

وی با اشاره به فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی گفت:برخلاف همه امیدهای باطل و شیطانی دشمنان ، انقلاب و نظام اسلامی ۴۰ ساله شد و به کوری چشم دشمنان پیروزی انقلاب را مردم جشن می گیرند.

وی تاکیدکرد: به کوری چشم دشمنان و با همه توطئه هاو فتنه ها که علیه نظام انجام دادند جشن سالگرد انقلاب  را با حضور چشمگیر مردم برگزار می کنیم و به عنوان مقدمه آغاز راه آینده و یک افق ۵۰ ساله که رهبری معظم انقلاب ترسیم کردند انقلاب اسلامی  را به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج)  متصل خواهیم کرد و ۴۰ سالگی انقلاب تازه اول راه است و مردم تجارب راه انقلاب را پیدا کردند.

سردارنظری تاکید کرد:شعارهای پایه ای امام‌ (ره )جریان استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی بودواین کشور و نظام اسلامی در حوزه استقلال سیاسی مستقل ترین کشور دنیاست .

وی اظهار کرد:با استقلال دفاعی که داریم  استکبار جهانی، آمریکا وایادی اش جرئت رویارویی باانقلاب ، مردم و‌نظام را ندارند و تاالان در‌هر کجا درگیر شدند شکست خوردند. سردارنظری یادآورشد:شعارپایه ای مردم در جریان انقلاب به زیبایی محقق شده و به استقلال علمی رسیدیم وانرژی هسته ای نماد قدرت و اقتدارکشورشده است.

برای رسیدن به استقلال باید مبارزه کرد نه مذاکره

فرمانده سپاه امام رضا(ع)بااشاره به مشکلات اقتصادی گفت:در حوزه اقتصادی گیر داریم وباید استقلال این حوزه راجشن بگیریم‌ و برای رسیدن به استقلال باید مبارزه کرد نه مذاکره چرا که از ابتدای انقلاب مبارزه ما را به پیروزی رساند.

وی ادامه داد: مذاکره نمی تواند جایگزین مبارزه شودنباید اشتباه کرد آن چه تاکنون به دست آوردیم نتیجه مبارزه مردم بوده است و مبادا دشمن ما را فریب دهد و‌روحیه مبارزاتی مردم را با الفاظ کاهش دهیم این مردم گلخانه ای نیستند و سختی را تحمل کردندو اهل مبارزه و میدان هستند.

وی افزود:انتظار است مدیران اهل مبارزه باشند و هرجا مبارزه مبتنی بر اعتقادات باشد پیروز شدیم و دیگر کشورها از مبارزات مردم ما الگو گرفتندو‌کسانی که ادعا می کنند آزادی در کشور نیست معنی و مفهوم حقیقی آزادی را یا نمی دانند یا مقاصددیگری دارند.‌

وی گفت:درطول ۴۰سال انقلاب به جمهوریت نظام خدشه ای وارد نشده است ودشمن با عملیات روانی اخلال ایجاد می کندکه برخلاف واقعیت است واگراشکالی در برخی جاها می بینیم باید توسط مردم حل شودو اگر بحثی درباره اسلامیت هست که عقب هستیم نخبگان ،علما و بزرگان برای پیاده سازی مبانی اعتقادی و‌اصول اسلام تلاش کنندتاسعادت دنیا و آخرت هر دو رقم بخورد.

وی اظهار کرد: خدمت دهنده و خدمت گیرنده در حوزه های مختلف بایددرمسیر تعالی و مبتنی بر اعتقادات باشند تا درافق آینده بتوانیم درراه خدمت به مردم بساط جناح ها،گروه ها و احزاب که با نظام سازگاری ندارندجمع کنیم احزاب چه کاره اند که تعیین تکلیف می کنندجوش و خروش بر پایه مردم است وآنان دور کسانی جمع می شوند که اعتماد دارند.

سردارنظری تاکیدکرد:راهپیمایی ۲۲بهمن امسال در ۴۰سالگی انقلاب به کوری چشم دشمنان با شرکت حماسی مردم تماشایی خواهد شد.

 

 

به نقل از روزنامه خراسان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: