استاندار خراسان رضوی گفت: آمار پیشرفت های چهل ساله انقلاب باید با جزئیات برای مردم تبیین و از کلی گویی در این حوزه پرهیز شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، علی رضا رزم حسینی صبح شنبه در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران مردمی ترین انقلاب در تاریخ معاصر جهان است بطوریکه تمامی اقوام و اقشار مختلف در روستاها و شهرهای مختلف در این انقلاب نقش افرینی کرده اند.

وی افزود:پشتیبانی مردم عامل موفقیت این انقلاب بوده است و امروز مخاطبان ما جوانانی هستند که تجربه انقلاب و دفاع مقدس را ندارند و ما باید برای این نسل برنامه ریزی خاصی انجام دهیم.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: امروز دامنه نفوذ تبلیغات خارجی علیه ملت بزرگ ایران بسیار گسترده است و هدف دشمنان  ناامید کردن مردم و بویژه نسل جوان است.

وی گفت:نسل جوان امروز با رشادت های جوانان دوران جنگ غریب است و وظیفه ماست که آن رشادت ها را بدون کم و کاست و با ادبیات کارشناسی به نسل جدید انتقال دهیم.باید آمارهای مقایسه ای قبل و بعد از انقلاب برای مردم بیان شود تا همه بدانند این کشور علی رغم تحریم های همه جانبه و ده سال جنگ به این پیشرفت ها رسیده شده است.

رزم حسینی تاکید کرد:در مدارس باید کلاس انقلاب برگزار و برای دانش آموزان دستاوردها انقلاب بیان شود که چطور در اوج محرومیت ها این همه پیشرفت بدست آمده ولی کاستی ها را نیز به مردم باید گفت و سانسوری نباید در این حوزه وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد:تعدادی از پروژهای عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر آماده افتتاح است و از مقامات کشوری نیز دعوت به عمل خواهد آمد و مدیران نیز  باید برای این ایام دیدارهای مردمی را برنامه ریزی کنند.

استاندار خراسان رضوی خطاب به اعضای ستاد دهه فجر خراسان رضوی  گفت: باید به برنامه های فرهنگی عمق ببخشید و از جاذبه های انقلاب که بسیار نیز هست در این حوزه استفاده کنید. یکی از ضعف های کشور ضعف کارآمدی نظام اداری کشور است که علی رغم تمامی پیشرفت ها در این حوزه ضعف داریم و بیشتر کار شود.

رزم حسینی تاکید کرد: باید آمار پیشرفت های ۴۰ سال گذشته کشور در تمامی حوزه ها با جزئیات برای مردم بیان شود و مدیران از کلی گویی در این حوزه پرهیز کنید.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: