عزت‌الله ضرغامی پس از دیدن فیلم سینمایی «رد خون» نوشت: به همه دست اندرکاران و عوامل فیلم توصیه می‌کنم به ویدیوچک‌های داوری خیلی توجه نکنند. آثاری از این قبیل، برتر از قضاوت‌های متداول جشنواره‌ای است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سیدعزت‌الله ضرغامی، رییس اسبق سازمان صداوسیما در یادداشتی که در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد، نوشت: دیشب فیلم «ماجرای نیمروز ۲؛ ردخون» ساخته محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی را همراه دیگر فعالان توییتری و فضای مجازی در سالن حوزه هنری دیدم.

قصه خوب و پرکششی داشت و از ویژگی‌های دراماتیک و حرفه‌ای ارزشمندی برخوردار بود.

این فیلم پرتوی به تاریکخانه سازمان منافقین و تشکیلات جهنمی آنان است و نشان می‌دهد که فرایند استحاله جوانان انقلابی به جنایتکاران حرفه ای و جدا شدن از مسیر مردم و مصالح آنان با چه مکانیسمی صورت می‌گیرد.

تعجب من از تسلط خوب کارگردان و عوامل صحنه به فضای دهه ۶۰ و بازسازی تصویری، کلامی و اجتماعی آن دوران است که برای امثال ما کاملا باورپذیر است.

اگر تاریخ مردمان این سرزمین را فرزندان واقعی‌شان روایت نکنند، نااهلان روایت خواهند کرد.

سه گانه سیانور، ماجرای نیمروز و ردخون، روایت تاریخ پرافتخار این مردم است که برای آیندگان و نسل‌های نو، آگاهی‌بخش و بصیرت‌آفرین است.

به همه دست اندرکاران و عوامل فیلم خدا قوت می‌گویم و توصیه می‌کنم به ویدیوچک‌های داوری هم خیلی توجه نکنند. آثاری از این قبیل، برتر از قضاوت‌های متداول جشنواره‌ای است!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: