رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امروز خط مقدم ما در سازمان بسیج معیشت مردم است، گفت: مردم ما از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستند و بسیاری از گرانی‌ها توجیه ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار غلامحسین غیب‌پرور امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی مازندران اظهار داشت: یکی از ارکان مهم برای تداوم  انقلاب، حضور مردم در انقلاب  است و اگر قرار باشد ارکان مهم را برشماریم، وجود مقام معظم رهبری و مردم و اعتقادات آنان است که انقلاب بر مدار آن حرکت کرد و به‌دلیل حضور مردم انقلاب تداوم داشت.

وی بیان کرد: قبل از پیروزی نهضت، امام(ره) به درستی تشخصیص دادند که راه پیروزی تکیه بر مردم است که بعد از پیروزی هم همین مسیر طی شد و در زمینه مقابله با توطئه دشمنان و ضد انقلابیون، تفکر انقلابی امام و رهبری در مقابل تفکر امثالی مانند بنی‌صدر ایستاد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اگر مردم نبودند انقلاب به بن‌بست می‌خورد، امروز 40 سالگی انقلاب را جشن گرفتیم یک اتفاق مهم در جهان افتاد و دشمنان طراحی کردند چهل سالگی نباشد اما علی‌رغم همه این تهدیدات مردم با حضور مومنانه پشت رهبری ایستادند. آنچه واضح و مبرهن بوده این ظفرمندی مربوط به اسلام و حضور مردم است. بسیاری از خانواده‌های شهدا تک‌فرزند و تک‌پسر بودند و بسیاری خانواده دو، سه و چهار شهید دادند چون نگاه به اسلام، مکتب و رهبری بود.

سردار غیب‌پرور گفت: امروز خط مقدم ما در سازمان بسیج معیشت مردم است؛ مردمانی که 40 سال امتحان دادند و کم نگذاشتند. کارها برای مردم باید واقعی بوده و هدف همه رضای خدا و خلق او باشد؛ به‌گونه‌ای عمل کنیم تا حلاوت خدمت به‌کام مردم بنشیند. مردم ما از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستند و بسیاری از گرانی‌ها توجیه ندارد.

وی افزود: از ایتام و محرومان غفلت نکنیم و بدانیم دشمن نمی‌خواهد روی پای خود بایستیم و درست عمل کنیم، پس برای مقابله با نقشه‌های آنان باید مسیر خدمت‌رسانی را درست طی کنیم. انقلاب ما با بینش اسلامی گره خورد که دشمن این امر مهم را نمی‌فهمد، اما باید دشمن بداند مردم 40 سال آمدند و هستند و خواهند بود و با پایمردی در مسیر آزادی‌خواهی و استقلال گام بر می‌دارند.

سردار غیب‌پرور گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب، 40 هزار پروژه زودبازده با 28 موضوع  در سراسر کشور افتتاح می‌شود. مردم مازندران فهیم و دارای شاخص و ویژگی‌های خاص هستند و ثابت کردند در تمام عرصه‌ها حضوری موثر و پیشگام داشتند و امیدواریم همه ما در سایه ولایت از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کنیم.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: