رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد و شهر‌های خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام سید محمد سلطانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ظهر چهارشنبه در نشست خبری اعلام ویژه برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد گفت: مراسم باشکوه این روز در همه شهر‌های خراسان رضوی با حضور مردم همیشه در صحنه و مدافع انقلاب روز دوشنبه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد از ساعت۸:۳۰ صبح در میدان ۱۵ خرداد آغاز شده و راهپیمایان با طی کردن خیابان امام رضا (ع) برای شرکت در مراسم پایانی وارد حرم مطهر رضوی خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سخنران مراسم پایانی راهپیمایی مشهد حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی خواهد بود و در پایان قطعنامه سراسری این روز نیز قرائت خواهد شد.

سلطانی افزود: هماهنگی لازم با شرکت اتوبوسرانی مشهد و قطار شهری برای انتقال راهپیمایان به خیابان امام رضا (ع) نیز انجام شده و اقلام تبلیغاتی نیز در مسیر راهپیمایی توزیع خواهد شد.

وی از نورافشانی و سردادن گلبانگ «الله اکبر» در شب ۲۲ بهمن خبر داد و تصریح کرد: مراسم نورافشانی از ساعت ۲۱ باهمکاری قرارگاه ارتش در شمال شرق کشور در جبل النور بوستان کوهسنگی و ۲۲ منطقه مشهد به انجام خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از غبارروبی مزار شهدا در بعدازظهر پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: این مراسم در قطعه شهدای حرم مطهر، بهشت رضا (ع)، خواجه ربیع و جبل النور بوستان کوهسنگی مشهد و گلزار شهدای شهر‌های خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

سلطانی افزود: سخنران مراسم عطرافشانی مزار شهدا در بهشت رضا (ع) مشهد حجت الاسلام حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران است.

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: