ویژه برنامه‌های شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم مطهر رضوی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، ویژ‌ه‌برنامه‌های شهادت اُم‌ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) به روایت 95 در روزهای جمعه و ‌شنبه به‌صورت شبانه‌روزی در حرم رضوی برگزار می‌شود.

مراسم‌های شب و شام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت 17:30 تا 20 در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و در این برنامه‌ها حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری و آیت‌الله سیداحمد خاتمی پیرامون موضوعات سبک زندگی فاطمی و شاخصه‌های رفتاری زنان فاطمی به ایراد سخن می‌پردازند.

مراسم عزاداری و سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت 9:30 تا 13 روز شنبه در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و در این مراسم آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی پیرامون موضوع ابعاد شخصیتی و ارزش‌ها و آرمان‌های حضرت فاطمه زهرا(س) سخنرانی می‌کند.

گفتنی است در این ویژه‌برنامه‌ها افزون به روضه‌خوانی آیت‌الله علم‌الهدی مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) چون امیر عارف و مهدی سلحشور به مدیحه‌سرایی و روضه‌خوانی می‌پردازند.

همچنین در دیگر رواق‌ها نیز برنامه عزاداری و سخنرانی دایر است و همچنین برنامه حلقه‌های معرفت با موضوع سبک زندگی فاطمی به‌صورت شبانه‌روزی برگزار می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: