فاز دوم اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) در مشهد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فاز دوم اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) با حضور تولیت آستان قدس رضوی افتتاح شد.

فاز دوم باغ اردوگاه فرهنگی امام رضا(ع)، امروز با حضور محمدرضا کلایی شهردار مشهد و سردار یعقوب علی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) افتتاح شد. با افتتاح این فاز از اردوگاه، سالن‌های ورزشی، خوابگاه، سلف سرویس و... تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

با افتتاح اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) در شهر مقدس مشهد تحولی در مفهوم اردو و اردوگاه به وجود آمد؛ اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) یا همان «باغ بیلدر» با 180 هکتار مساحت در منطقه ییلاقی طرقبه مشهد واقع شده است که سال‎ها از آن استفاده محدود می‌شد، اما با دستور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی این باغ به اردوگاهی فرهنگی- تربیتی برای جوانان اختصاص یافت.

گفتنی است، در این مراسم همچنین چند پروژه فرهنگی از جمله مجموعه ورزشی مهدی آباد در حاشیه شهر مشهد، عملیات توسعه فضای ورزشی شهید رجایی، مدرسه 12 کلاسه امام رضا(ع) در سرخس، کتابخانه گناباد و کارگاه آموزشی چهل چراغ در استان¬های بوشهر و اهواز به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: