جشنواره فیلم فجر مشهد پس از هفت روز اکران فیلم های منتخب امروز به کار خود پایان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، شانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد که از روز جمعه در ۵ سینمای این شهر آغاز شده بود پنجشنبه شب به ایستگاه های پایانی خود می رسد و علاقه مندان به هنر هفتم باید در انتظار اعلام فیلم های برتر باشند. 

قرار است در هفتمین روز جشنواره فیلم فجر مشهد فیلم های «غلامرضا تختی»، «ایده اصلی»، «حمال طلا»، «قسم»، «زهرمار»، «شبی که ماه کامل شد»، «جان‌دار»، «در خونگاه»، «سرخ‌پوست»، «ماجرای نیمروز ۲»، «دیدن این فیلم جرم است» و «سمفونی نهم» در سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، سیمرغ و ویلاژتوریست برای علاقه مندان اکران شود.

 در همین رابطه مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر مشهد اظهار کرد: خوشبختانه امسال اکران فیلم های جشنواره فجر در مشهد با اقبال مخاطبان همراه بود به صورتی که در بسیاری از فیلم ها سالن نمایش هویزه و دیگر سینماهای اکران جشنواره در مشهد مملو از تماشاگران بود. 

مجتبی فرزانه بیان کرد: امسال تلاش شد در کنار اکران ها به دیگر حوزه های مرتبط با سینما نیز توجه شود و در این راستا جلسات آموزشی با حضور اساتید در سینما هویزه مشهد برگزار شد. 

وی بیان کرد: همچنین در این ایام برنامه زنده اینترنتی«هفت سینما» نیز با هدف اعلام آخرین خبرها و رخدادهای این رویداد مهم هنری وهمچنین پوشش اتفاقات، نقد وبررسی فیلم ها به تهیه کنندگی مجتبی فرزانه با سردبیر ومجری سیدحبیب قاآنی وکارگردان فنی جواد علیزاده هر شب به صورت زنده از طریق اینستاگرام و آپارات برای علاقه مندان پخش شد.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: