فرماندار ویژه سبزوار گفت: مردم با بصیرت ایران با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن به دشمن اعلام می کنند سیاستهای خصمانه 40 ساله آنها علیه نظام جمهوری اسلامی شکست خورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، احمد برادران افزود: در یک سال گذشته دشمنان انقلاب مصممتر از هر زمان دیگر در پی ایجاد موانعی برای نظام بودند تا جشن چهل سالگی انقلاب به کام مردم تلخ شود.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه یکی از دستاوردهای انقلاب است و مشارکت مردم بعنوان صاحبان اصلی انقلاب از مهمترین سیاستهای نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار سبزوار با اشاره به فشار روانی دشمن گفت: در شرایطی که امریکا و ایادی آنها در منطقه اهداف پلیدی در سر دارند امسال هم در جشن 40 سالگی انقلاب همه با هم می آیند.

وی ادامه داد: در راهپیمایی 22 بهمن همه اقشار و گروهها که دل در گرو توسعه و پیشرفت کشور دارند با حضور در صحنه راهپیمایی ضمن بیعت دوباره با آرمانهای امام خمینی(ره)و رهبری برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام می افزایند.

برادران گفت: بطور یقین کاستیها و مشکلات جاری کشور به همت کارگزاران نظام برطرف می شود و مردم در حمایت از آرمانهای انقلاب با حضور در جشن انقلاب مشت محکمی بر دهان یاوه گویان که انت