تولیت آستان قدس رضوی گفت: ساخت مجتمع‌های چندمنظوره در خوزستان، قم و زنجان در دستورکار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح مرکز جامع ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سامانه ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی باید انتقادات و پیشنهادات زائران و مجاوران را تا رسیدن به نتیجه پیگیری ‌کند و فقط به برقراری ارتباط و دریافت نظرات اکتفا نشود.

وی افزود: بارگاه منور حضرت رضا(ع)  قبله دل‌های عاشق و متعلق به همه مسلمانان بوده و ممکن است زائران در رابطه با نحوه اداره امور در آستان قدس رضوی سؤالات، انتقادات و پیشنهاداتی داشته باشند که با راه‌اندازی مرکز جامع ارتباطات مردمی، زمینه طرح این مسائل فراهم شده است. 

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: تلفن ملی ۱۳۸  بستر تقویت نظارت مردمی بر عملکرد آستان قدس رضوی بوده امیدواریم این سامانه بتواند ارتباط مردم را با بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی تسهیل کند و رضایت زائران و مجاوران بارگاه منور حضرت رضا(ع) را به دنبال داشته باشد.

رئیسی در ادامه گفت: طرح‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی آستان قدس رضوی در مناطق کم‌برخوردار کشور آغاز شده و ساخت مجتمع‌های چندمنظور فرهنگی و خدماتی به منظور استفاده از ظرفیت خادمیاران رضوی در برخی از استان‌ها مانند خراسان شمالی و کرمان است.

وی گفت:ساخت مجتمع‌های چندمنظوره در خوزستان، قم و زنجان در دستورکار قرار دارد.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: