راهپیمایی 22 بهمن در مشهدالرضا (ع) با حضور گسترده مردم این شهر و با محوریت تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، صبح امروز راهپیمایی 22 بهمن در مشهد با حضور گسترده مردم مشهد با محوریت تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برگزار شد.

جوانان دیروز، امروز و فردا همه آمده اند تا بگویند پای این نظام ایستاده اند، تا بگویند هدف انقلاب تعالی انسان بود و همه آمده اند تا بگویند در 40 سالگی انقلاب پای آرمان های انقلاب، امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا ایستاده اند.

راهپیمایی با قرائت قرآن کریم، سرود ملی و صلوات خاصه رسما آغاز شد و مردم شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل»، « فریاد اهل یقین مرگ بر آمریکا» و «نصر من الله و فتحُ قریب مرگ بر آمریکای مردم فریب» را فریاد می‌زنند.

در این میان، دو کودک که پرچم به‌دست در کنار تابلوهای شعارها ایستاده‌اند را می بینم، تصمیم می گیرم از آنها عکس بگیرم، آنها نیز به دوربین می‌نگرند، گویی بدشان نمی‌آید که خاطره‌ای در چنین روز بزرگی از خود به یادگار بگذارند.

شیرزنی 80 ساله را می‌بینم که وقتی علت حضورش در این مراسم باشکوه را می‌پرسم، برایم می‌گوید قبل از انقلاب در تظاهرات ضد رژیم در حالی که باردار بوده، شرکت کرده و حال با دختر 40 ساله‌اش در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کند.

هر لحظه بر تعداد مردم در راهپیمایی 22 بهمن افزوده می‌شود، تعداد زیادی از جمعیت پرچم سه رنگ ایران را در ابعاد مختلف در دست دارند و همزمان با سر دادن شعارها، پرچم‌ها را حرکت می‌دهند.

در ابتدای خیابان امام رضا(ع) گروه سرود نوجوانان بسیجی با هیجانی وصف‌ناشدنی به اجرای سرودهای انقلابی پرداختند و عده‌ای هم با تلفن‌های همراه خود در حال ثبت این تصاویر بودند، بازار سلفی گرفتن داغ بود و هر کسی به نوعی در تلاش ثبت حضور خود در این حماسه ملی است.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: