امام جمعه موقت مشهد گفت: داشتن اتحاد و انسجام یک اصل ثابت برای پیروزی ملت ایران طی سال های گذشته بر دشمن بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام محمدباقر فرزانه ظهر دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن گناباد در میدان بسیج این شهر اظهار کرد: از زمانی که اصول صراط مستقیم اعلام شد استکبار سینه در سینه ما ایستاد و هر بار هم شکست خود و یک پیروزی جدید برای ما حاصل شد.

وی افزود: ۸ سال جنگ تحمیلی را راه انداختند ولی حاصل آن برای ملت ایران امروز داشتن یک ارتش قوی است که در منطقه و جهان حرف برای گفتن دارد و در هر جنگی خواهد توانست پیروز شود.

امام جمعه موقت مشهد تصریح کرد: دشمنان  هزینه کردند و یک گروه تکفیری تشکیل شد به نام داعش که از ۸۸ کشور سرباز گرفت و ۱۳۳ کشور آن را حمایت می کردند ولی قدرت رهبری و ایران داعش را از بین برد و یک پیروزی دیگر حاصل شد و چند کشور در منطقه را در اختیار گرفتیم.

فرزانه خاطرنشان کرد: دشمن یک جنگ تمام عیار رسانه ای و اقتصادی را علیه ایران شروع کرده و به دنبال این هستند ایمان مردم ما را تضعیف کنند و این طرح را با امید این شروع کردند که در ۱۳ آبان به پیروزی برسند ولی  نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

امام جمعه موقت مشهد با اشاره به جنگ های مختلف استکبار با ایران اظهار داشت: هدف امریکا از راه اندازی جنگ اخیر ناامید کردن مردم،نشان دادن ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی ، مشکلات را بزرگ نشان دادن و ایجاد اختلاف است.

وی ادامه داد: حضور امروز مردم جواب محکمی بود به امریکا و این حضور پرشور پیروزی انقلاب را نشان می دهد و در جهان مفهوم خاصی دارد.

این استاد حوزه دانشگاه عنوان کرد: مردم یقین داشته  باشند امریکا عمر طولانی نخواهد داشت زیرا کشوری که در فساد اخلاقی،سیاسی و اقتصادی فرو رفته خداوند نوید نابودی آن را داده است و امریکا نیز نشان داده مردم ایران را نمی شناسد و همیشه محاسبات غلطی داشته است.

امام جمعه موقت مشهد تاکید کرد: ملت با سابقه ای مثل ایران نباید هیچ ترسی در خود راه دهد و مردم بدانند آینده انقلاب از گذشته آن روشن تر خواهد بود و دنیا در حال تغییر است و دولت های جدیدی قدرت را در دست خواهند گرفت.

فرزانه راه بقا و پیروزی انقلاب را گوش فرا دادن به فرمایشان رهبری دانست افزود: جملات رهبری همیشه با امید و آینده روشن بوده ولی مسئولان این را بدانند این نوع کار کردن جواب نمی دهد و تلاش ها در تراز انقلاب نیست و باید کار شبانه روزی صورت گیرد، این کشور غنی است و می شود در مدت کوتاهی مشکلات را رفع کرد.

وی ادامه داد: شما شاهد هستید قدرت نظامی ما که در اختیار رهبری است با درایت ایشان امروز در قله افتخار و پیشرفت قرار دارد ولی این نکته را باید گفت که همیشه مردم ما از مسئولین جلوتر بوده اند و باید مسئولان خود را به آن ها برسانند.

دبیرشورای عالی حوزه علمیه خراسان بیان داشت: داشتن اتحاد و انسجام یک اصل ثابت برای پیروزی می باشد و باید مراقبت های لازم صورت گیرد تا اختلافی ایجاد نشود و مردم نیز باید خود را با شرایط انقلاب هماهنگ کنند.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: