رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همچنان پای آرمانهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده اند لذا مسئولان باید با حرکت هوشمندانه به تلاش و حضور پرشور مردم پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محمدرضا حیدری روز دوشنبه در جریان راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران به حضور پرشور شهروندان مشهدی در این همایش ملی اشاره و بیان کرد: ملت ایران در گذشته نیز نشان داده اند همواره پای آرمانهای نظام و انقلاب ایستاده و به ویژه در شرایط ویژه حضور پررنگتری دارند.

وی گفت: با توجه به تهدیدات آمریکا، رژیم صهیونیستی و همه فشارهای سیاسی، حضور آحاد ایرانیان در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر این است که مردم برای حفظ ارزشها و آرمانهای نظام و انقلاب حاضر به فداکاری هستند.

رئیس شورای شهر مشهد افزود: پیام این حضور برای مدیران و ارکان نظام این است که طبق تاکیدات مقام معظم رهبری باید همه مسئولان، نیروها و جناحهای سیاسی با کنار هم قرار گرفتن و تقویت اتحاد ملی از شرایط موجود به خوبی عبور کنند.

وی افزود: دشمن و آمریکا نیز باید بداند که چنانچه بخواهد عاقلانه رفتار کند باید مواضع خود را نسبت به ایران تعدیل کند زیرا با ملتی مواجه است که پای آرمانهای نظام و انقلاب ایستاده اند.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: