سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از تهیه و ارسال طرح جامع امنیت مرزهای این استان به وزارت کشور خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از تهیه و ارسال طرح جامع امنیت مرزهای این استان به وزارت کشور خبر داد و گفت: ۸ شهرستان مرزی در خراسان رضوی وجود دارد و ۱۰درصد مرزهای کشور در این استان واقع است که باید تمهیدات لازم برای امنیت و توسعه آن‌ها اندیشیده شود.

به‌گزارش ایرنا، علیرضا قامتی افزود: بودجه لازم برای اجرای طرح پیش‌بینی شده است و در قانون برنامه ششم توسعه، مصوبات خوبی در این زمینه وجود دارد، بنابراین برای عملیاتی کردن آن، مشکل اعتباری وجود ندارد.

وی چندی پیش نیز در این زمینه به حضور مقتدر سپاه، ارتش، نیروهای مرزبانی، امنیتی و اطلاعاتی در مرزهای استان اشاره کرده و گفته بود که باید پاسخ‌های لازم را برای تحرکات مرزی در جغرافیای سیاسی و نظامی داشته باشیم. دشمن که در ۴٠سال گذشته نتوانسته است ضربه‌ای به نظام جمهوری‌اسلامی وارد کند و در رسیدن به اهدافش ناکام مانده، روی چهل‌سالگی انقلاب برای رسیدن به اهداف شوم خود برنامه‌ریزی کرده است.

 

 

به نقل از شهرآرا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: